Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a következő?

Mi legyen a következő?

Figyelt kérdés
almát, banánt, barackot, krumplit, sütötököt és répát ettünk már.
2009. júl. 10. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

szilva,cukkini...

mennyi idős?mert van egy csomó dolog amit már 5-6hónaposan ehet.pl eper,málna(üveges kecskeméti)

2009. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdés hány hónaposak vagytok? Mióta kapja a főzelékeket? Ha már 2 hónapja eszi a főzeléket akkor komplettálni kell húsokkal. Csirkemell, csirkemáj/ezt csak heti 1x/.

Ehet sóskát is heti egyszer de mindent krumplival sűríts. Csecsemő korban minden főzeléket krumplival sűrítünk.

Az almát a banánt, a répát, a barackot amit leírtál mindent krumplival keverj és kész is a főzelék.

2009. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
5 hos. sajnos kevés lett a tejem igy már elkezdtük 3 és 3/4 honaposan védőnő tanácsára.
2009. júl. 10. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:

2009.jun.l2.-én nemzetközi kongresszus volt Bpesten.Ott azt mondták,hogy liszttartalmú táplálékot 17-26 hetes korban kell bevezetni. Origo/egészség-bélbetegségek.hu

Tehát sűrítheted liszttel is ezek szerint.

2009. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. válaszoló, köszönjük, a kérdés ugyan nem ez volt. Céklát is adhatsz neki, (a táblázat gesztenyét is ír, de ilyenkor!!:-) Egyébként sűríteni rizzsel is lehet. Én adtam már neki körtét is.
2009. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
meggy, körte, szilva, tök, patisszon, brokkoli, zöldborsó passzírozva, cékla
2009. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!