Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a következő?

Mi legyen a következő?

Figyelt kérdés

Széklet problémák miatt 3.5 hónapos kora óta táplálok hozzá:alma,banán,ő.barack,körte,krumpli,s.répa,s.tök most már harmadik napja kapja a céklát,ezzel sincs gond.

A gyümölcsöket nem igazán szereti csak 3-4 kanállal hajlandó enni,de a főzelék az mindig jöhet.Néha almát pépelek a főzelékbe úgy megeszi.

Mi legyen a következő zöldség féle vagy esetleg gyümölcs?


2011. júl. 10. 11:27
 1/7 A kérdező kommentje:
4.5 hónapos
2011. júl. 10. 11:28
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Az üveges ételeket nem próbáltad még?

Elejében én mindig azt adtam (4hó), most 6 hós és már én csinálom. Üvegesből több a választék amit adhatsz pl. paradicsomos burgonya, de azt te ne csináld meg, mert a paradicsomtól kicsattoghat. V. pl.: málna, áfonya, eper, de ez is csak üveges!!!!Kivonják az allergizáló anyagokat...Én egyébként már adtam neki sárgabarackot is, meggyet is. Tudom, a s.barack később adható. De mélyhűtött kaját adjak neki, mikor itt a szezonja? Nem sokat kapott, de hála nem lett semmi gond. Úgyhogy én minden szezonális gyümölccsel megkínálom.

2011. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!Üvegest próbáltam,nem igazán szereti,de nem tudom mi lehetne a következő...Láttam 4 hónaposoknak való cukorborsósat,meg karfiolost de azt valamiért nem merek még neki adni.Amúgyis szívesebben készítem házilag,jobban is ízlik neki és rá is érek főzögetni neki.

Cukkini mehet következőnek?

2011. júl. 10. 11:55
 4/7 anonim ***** válasza:
na kezdik már az üveges bébiételeket....
2011. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém (6 hónapos, 1 hónapja kezdtük a hozzátáplálást)eszik meggyet is az általad írottak mellett, nagyon szereti a savanykás ízét (almával, krumplival, őszibarackkal adom). ill. kap babakekszet 1 hete, hogy bevezessük a glutént is. Nekem a védőnő azt mondta, hogy a következőket eheti a fentiek után: tök, saláta, zöldborsó, paradicsom, petrezselyem és kapor fűszerként, ill. citrom és narancs.
2011. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kekszel várok még másfél hónapot.Eddig manóm nem ette meg a savanykás gyümit(meg a gyümit amúgy sem favorizálja),a meggynek le kell szedni a héját vagy úgy ahogy van magozás után turmixoljam?
2011. júl. 10. 17:20
 7/7 anonim ***** válasza:

érdekes..

nekem a védőnő azt mondta hogy

citromot és narancsot 1 éves kora után kaphat, csak mert

ödémát okozhat.

2011. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!