Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a gyermekpór...

Mi a véleményetek a gyermekpórázról?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 10:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
én nem használnám, a póráz kutyáknak való. de ez az én véleményem
2009. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit fura. El tudok képzelni olyan esetet amikor kellhet(megfékezhetetlen lurkó, veszélyes helyen) de akkor is kellő tisztelettel, mindenképpen szem előtt tartva, hogy egy gyermeknél használod, nem egy kisállatnál. Egyébként én nem vennék. Eléggé elfogadó vagyok mások szokásaival szemben, megérteném ha valaki használná, de én nem szívesen.
2009. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
kutyának max, de gyereknek???????????????
2009. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Én még soha nem hallottam ilyesmiről. De ha tényleg olyan, mint a kutyák póráza, akkor az a legrosszabb, amit rátehetsz, ha nem tudsz rá éppen ügyelni. Mivel az ilyesmivel fojtják meg magukat a legkönnyebben. Aztán utána lehet biluxolni, hogy volt gyerek, nincs gyerek. Én nem merném használni, meg nem is tartom túl fair dolognak. Rám se tegyen pórázt senki, nem vagyok állat.
2009. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
A póráz állatnak való,nem egy kisgyereknek.Felháboritó...szerintem.
2009. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Én biztosan nem használnám. Úgy érzem, képes vagyok figyelni annyira a gyermekemre, hogy ne vesszen el, és ne legyen semmi baja. El tudom képzelni a szükségességét bizonyos esetekben (pl. idős nagymami, aki nem tud csak úgy futni utána stb.), de szerintem hülyeség. Ennek ellenére nagy divat, Angliában láttam, hogy a szülők többsége használja.
2009. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Egyszer láttam egy kismamát aki így vezette a gyermekét, gyakorlatilag kiakadtam. Állatnak való póráz, nem pedig egy kisgyereknek.
2009. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Tegnap a mammut bevásárlóközpontban "vezette" egy anyuka a kislányát pórázzal, aki egy kismotoron ült.nem egy ember nézte meg felháborodottan...

Érdekes, hogy egyes anyukáknak sikerül szép szóval maguk mellett tartani a gyereküket, hogy ne kólicáljanak el, másoknak csak pórázzal megy ugyanez....

2009. júl. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem is morbid a dolog. Az aukciós oldalakon szoktam vásárolni és én ott láttam először és kicsit kiakadtam, hogy már ilyen is van?
2009. júl. 10. 10:34
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Hát ez a póráz téma kiverte nálam a biztosítékot!! Ilyet én még nem hallottam nem is láttam!! Elképzeltem..... Arra gondolok milyen felnőtt lesz szegény gyerekből akit pórázon vezetnek mint egy állatot?! Biztos hogy a kislányommal ilyet nem fogok tenni!
2009. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!