Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmondhatom, h mi bánt?

Elmondhatom, h mi bánt?

Figyelt kérdés

Kicsit önbizalomhiányos vagyok...és nagyon tudok haragudni magamra ezért. Pl.mikor vendégek vannak itt, elkezd sírni a babám....és akkor jönnek a kérdések: "nincs teli a pelusa? Nem szomjas? Nem éhes??" Én meg olyan kis lüke vagyok, h megyek kínomban már nézem a pelusát, etetem, itatom,...de közben ordít bennem az anyai hang, h "ÁLMOS, a jósisten áldjon meg!!"

És nem merek kiállni magunkért, h ne kérdezzenek ennyi butaságot, hanem maradjanak csöndbe , mert aludni akar. Mikor minden lehetőségen végigmentem, akkor halkan megjegyzem, h "álmos inkább"....:S

És ez egy kicsit bosszant....vki hasonló cipőben? mit tehetnék ez ellen??


2012. jún. 25. 16:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom hanyas vagyok...még annyit, hogy beszélj a pároddal, hogy ilyen helyzetekben álljon melléd.
2012. jún. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, eddig én azt hittem, hogy csak én egyedül voltam ilyen bizonytalan, bátortalan, és határozatlan.
2012. jún. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!