Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha szopja az ujját?

Baj ha szopja az ujját?

Figyelt kérdés

Anyós szerint majd leesik a körme meg ilyenek. Cumi egyszer sem kellett neki, mindig kiköpte, én meg nem erőltetem. Szerinte kenjem be mézzel, majd úgy kelleni fog neki. Hát szerintem felesleges. Nálatok hogy vannak ezek a dolgok?

3hónapos a baba


2009. júl. 1. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehogy be kend mézzel azt csak 1 éves kora után kaphat.Anyukám is én is és most a kissebbik lányom is bekapja a bal hüvelyk újját cumi nem kell neki.de én nem csinálok belőle nagy ügyet majd leszokik ha nagy lesz nagyon jó az újja mert megnyugtatja és ha egy kicsit álmos bekapja és alszik is.Sógornőm fia 7éves és még mindíg szívja a cumit az se jobb pedig mindeni azt monja,hogy azt el lehet veni tőle stb az se jobb,hidd el a babád tudja mi kell neki.
2009. júl. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok:NEM NEM BAJ!
2009. júl. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy esik le a körme!Annyi,hogy azért ne szívja véresre a kis ujját.Kisöcsémet mikor leszoktattuk az ujja szopásáról,elkezdte az alkarját szívni.Nagyon csúnyán kiszívta.
2009. júl. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én alig várom, hogy szopizza az ujját az 5 hónapos picim. Cumit nem kapott, de ezek szerint az ujja sem nagyon kell neki, pedig jó lenne, ha Ő is meg tudná nyugtatni magát.

A másik három gyerekem is szopta az ujját, s semmi bajuk nem lett.

2009. júl. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem baj! Az én kisfiam 8 hetesen kezdte szopni az ujját, de mióta játszik a csörgőkkel, meg mindenféle játékkal (most 7 hónapos), azóta nagyon-nagyon ritkán szopja csak. Neki sem kellett a cumi soha. Majd ha leköti más a babád figyelmét, akkor úgyis kell neki a kezecskéje, és nem ér majd rá szopni az ujját.
2009. júl. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tizenéves koromig szoptam az ujjamat! Annyi bajom lett tőle, hogy az első fogaim előbbre állnak, fogszabályozót is kellett hordanom. DE! mindig kéznél volt és megnyugtatott, ha vmi bántott, fogtam a kispárnám, újj a szájba és máris megnyugodtam, könnyen elaludtam, stb.

Szóval nem baj, hadd szopja, én sem bánnám, ha az 5 hetes kislányom inkább azt szopná, mint a cumit.

2009. júl. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jobb mint a cumi mert az mindig kéznél van, a cumit mindig keresgélni kell.
2009. júl. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!