Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második babátok is szopja az...

Második babátok is szopja az ujját?

Figyelt kérdés
A kislányom 1,5 éves és ujjszopós.1 hétig cumizott de amikor rátalált az ujjára nem lehetett visszaszoktatni a cumira.... Most 8 hetes vagyok, és azon kezdtem el gondolkodni vajon a kis tesó az ujjszopós lesz e? Kinél hogy alakult ez a dolog?
2011. szept. 12. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Első is cumis, második is az. Én is kíváncsi vagyok, a harmadik hogy viszonyul majd ehhez. :o)

Sajnos a nagy már 4, és alváshoz még kell neki (a kicsi is alváshoz használja csak), remélem iskolás korára elhagyja. Én csak a "józan eszére" számíthatok, nem akarok semmilyen "brutális elvevős" módszert alkalmazni.

2011. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mind a kettő cumizott, az ujjszopást is megelőzendő adtam cumit, bevált.
2011. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első cumizott 2 és fél éves koráig, a másodiknak nem kellett se a cumi, se az ujja, a harmadik (most 7 hónapos) szopja az ujját, de általában csak így altatja magát. Cumit nem fogadta el. Eddig még a cumisüvegből se tud inni, csak rágcsálja.
2011. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első ujjszopós, a másodiknál meg nagyon szorgalmaztam a cumit. Szerencsére elfogadta. A nagyobb gyerekem fogai már 3 évesen kiállnak, az ujján a köröm megy szét:(
2011. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első fiam iszonyatosan cumi mániás,van hogy egy a szájában egy-egy meg a kezében van.Van már 10 cumija és 4 már kidobáltam,a második fiam padig cumi ellenes és az ujját szívja.Így alszik el vagy ha éhes kezd lenni akkor ebből is látom hogy sűrűn erőteljesen szívja az ujját,de van hogy csak úgy "cumizik". Erről nem tudom hogy lehet leszoktatni?!
2011. szept. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!