Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet venni 1 éves babának...

Hol lehet venni 1 éves babának lábtartós triciklit? Amit én találtam a neten azok vagy nem lábtartósak vagy giccsesek :- (

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

mi a múlt héten vettünk a 13 hós babánknak a Kőbányán a Gyömröi úton lévő Sárkány centerben lehet kapni 10500 ft-ért nagyon klassz lábtartós és tológathatós ahogy nő lelehet mindent szerelni róla és utána egy klassz 3 kerekű bicaj marad. Nálunk nagy öröm azóta is , ja kacsásat vettünk neki nagyon imádja :) !

2009. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!A kínai üzletekben láttam ilyeneket.9800 Ft volt és ami nagyon tettszett benne,hogy a hátuljánál van egy rész ahova később beülhet a tesó is.Ha megtalálom a képét belinkelem neked.
2009. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Sajnos nem találtam pont olyat.De ugyan ilyen csak hátul van egy ülőke része.

2009. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


mi ilyet vettünk.. nem olcsó de nagyon stabil,könnyű tolni,és ahogy nő a gyerek úgy alakítható. ja és ha van egészségpénztári tagságod el lehet számolni mint sporteszköz

2009. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!