Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szupinált cipő vásárlásához...

Szupinált cipő vásárlásához kérek segitséget! Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

A kislányom 1 éves,most kezd el totyogni/járkálni...vagyis már elég szépen megy önállóan.

Úgy látom az egyik bokája,egy picit befelé billen.

Szeretnék neki venni szupinált cipőt.

Tudom,hogy nem olcsók,de ezen nem akarok spórolni :)sok máson megspórolom az árát:)

Milyet vegyek?

Mik a tapasztalatok?

Melyik márka jó???


Már elvesztem a neten ,annyi mindent olvastam erről a témáról:S


Segitsetek legyetek szivesek!

Köszönöm!



2012. máj. 15. 16:15
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

utolsó, én nagyon köszönöm!! az a durva,hogy nekem is ortopédus ajánlotta,de a gyermekem lába akkor kezdett el látványosan javulni, mikor elkezdtünk puhatalpút viselni, mezítlábazni és sima szandit hordani, mivel a gyerek konkrétan utálta a szupinált szandálját...

hallgattam rá, másmilyet vettem és kb. 3/4 év alatt elkezdett látszani a változás. remélem maradandóan nem károsítottam, azért ez most megijesztett. :(

2012. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm....

Fura mert én a Siesta harántemelős cipőiről hallottam ezt,vagyis úgy általában a harántemelős cipőkről,hogy régebben mindenki ezt favorizálta (orvosok,védőnők),most már inkább nem javasolják...

A kislányomnak nagyon jót tett a lábával...iszonyúan befelé dőlt a bokája és ezzel együtt a kis lábfeje is befelé csavarodott...félelmetes látvány volt...amióta a szupináltat hordja...csodálatosan helyre "rakta" a lábát!

Nem mondom.,hogy csak azt hordja...de neki nagyon sokat segitett!

Biztos,hogy akinek nem indokolt...csak árthat...nálunk viszont szükség volt rá...ezért én nem álltalánositanék inkább!

2012. aug. 12. 22:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!