Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szupinált cipő vásárlásához...

Szupinált cipő vásárlásához kérek segitséget! Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

A kislányom 1 éves,most kezd el totyogni/járkálni...vagyis már elég szépen megy önállóan.

Úgy látom az egyik bokája,egy picit befelé billen.

Szeretnék neki venni szupinált cipőt.

Tudom,hogy nem olcsók,de ezen nem akarok spórolni :)sok máson megspórolom az árát:)

Milyet vegyek?

Mik a tapasztalatok?

Melyik márka jó???


Már elvesztem a neten ,annyi mindent olvastam erről a témáról:S


Segitsetek legyetek szivesek!

Köszönöm!



2012. máj. 15. 16:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a SALUST!


a kisfiamnak bokasüllyedése lett. és mióta ezt veszzük, helyrejött.


vannak más márkák, maus és társai.


de én csak a sulust veszem neki.


de szerintem nézesd meg egy ortopodussal, hogy tényleg muszáj e neki!

2012. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nem minden gyereknek jó a szupinált cipő, ha ilyet akarsz venni, akkor vidd el előtte ortopéd dokihoz. Van, akinek kimondottan ártalmas. Pl. az "Ó" lábú gyerekeknek.


A lányom orvosi javaslatra hord szupináló cipőt.

Taval SUPI+ - ot vettünk. Azt nem szerette hordani, elég merev, de valószínű jól tartotta a lábát.

Az idén Salus-t vettem, ez is jó.


Igazából szerintem a márka nem fontos annyira. Tartósságot illetően tuti kibír mindegyik egy-két gyereket. Főleg, amíg ilyen picik.


A Salusok szebbek, nagyobb a választék, több fazon van. de igazából a lényeg mindegyiknél a döntött sarokék.


Szóval szerintem ha veszel ne agyald túl a témát. :)

Ami közel van, és fel tudja próbálni, azt vegyétek. :)


Nekem bejött ez az utóbbi, a Salus. Erről mondanak jókat..

2012. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
mi salust vagy supy-t veszünk. télre inkább supy-t, mert strapabíróbb, jobban ellenáll a hónak.
2012. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Nincs o lába a gyerkőcnek:)

A csipővizsgálaton kapott leleten rajta van,h majd sarokdöntéses cipőt hordjon a gyerek,ha elindul...ez akár megelőző is lehet..szóval ártani biztosan nem fogok vele:)

Itt Miskolcon nincs túl nagy választék sajnos,lehet,h webáruházból rendelek majd.

Nem akarom túlagyalni,csak tudjátok olvasom ,hogy az egyiknek,túl gyorsankopik a sarka(ami a lényeg),a másik merev..stb.:)

ezért voltam kiváncsi igazi tapasztalatokra:)

eddig a Salus vezet:)

2012. máj. 15. 16:30
 5/32 A kérdező kommentje:

16.25 neked is köszi

Igen a Supy-ról olvastam jókat...viszont nagyon lehúza a supi+ gyártója..hogy hamisítvány,a sarka nem elég döntött stb:S na,ilyenkor legyen okos az ember...persze,hogy mindenki a legjobbat szeretné...

2012. máj. 15. 16:34
 6/32 anonim ***** válasza:
most vettünk Salust, 7900 Ft volt. ha belegondolok, a többi kiscipő is ennyibe került volna, ha nem többe... doktornőnk javasolta ezt a márkát
2012. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
a supi+ az eredeti és tényleg jobb.A másik mindenben utánozza,már a honlapcímük is majnem ugyanaz és a kamu is Budakeszire költözött és egy utcába a supi+ al.onnan tudom,hogy itt lakom és ismerem őket. Nekünk jók a tapasztaltaink a supi+ al
2012. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

netes rendeléssel vigyázz.


mi úgy jártunk boltban. kisfiam próbált 24 mérete. jó volt, de mondom próbáljunk egy 25 hogy az mekkora. és a 25 méret végig érte a lába. megpróbáltunk több 25 méretet és mindegyik végig érte.


még az eladó is csak nézett!


és a 24 meg nem. így olyan helyről rendelj ahol le tudják neked mérni!

2012. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Nekünk ortopéd orvos javasolt egy cipészt, aki 2ezer Ft-ért bármilyen cipőre tesz talpat, úgy ahogy szükséges. Még nincs 3 éves a fiam, ezért max. ennyit lehet tenni, és torna. Pl. lábujjal szedegeti fel a ceruzákat.
2012. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,hogy írtok..

igen, sajos a webes vásárlásban van kockázat...de amint irtam, a környékünkön a választék siralmas:(

2012. máj. 15. 17:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!