Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első cipőnek jó a Salus szandál?

Első cipőnek jó a Salus szandál?

Figyelt kérdés
Kezdek lassan beleőrülni a cipőválasztásba! Segítsetek kérlek, egyenlőre a salusra gondoltam. Szerintetek?

2012. máj. 3. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kifejezetten a Salus-t ajánlotta a gyermekortopédusunk. Nem szabad hogy bármilyen "emelő" legyen a talpában, supinált. Nekünk nagyon bevált!
2012. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaj de jó! Köszönöm a válaszod!
2012. máj. 3. 11:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Budaörsön van egy nagy üzletük, ott elég nagy a választék, és jók az árak is.
2012. máj. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sot, ot eves koraig kimondottan a supinalt talpu cipok javasoltok. mi a heim pal korhazban szoktuk venni. sajnos nem olcsó.


de az ortopedus orvosunk azt mondta, hogy nem kell am ilyen speci cipoket venni, a cipesz barmelyik cipot at tudja alakitani. ahogy no a gyerkoc, egyre inkabb erre hajlok, mert lassan nem lesz eleg neki szezononkent egy cipo.

2012. máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is ezt ajánlották, mert nagyon bedől a a babám bokája. Én 7000-ért rendeltem interneten (nálunk ne lehet kapni), szerintem annyiért nem olyan vészes.
2012. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi is ezt vettük, pár hete 7900 Ft volt, ehhez képest csak drágább cipőket láttam eddig. gyerekorvosunk ezt javasolta és be is vált.
2012. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 krisztivan ***** válasza:
Több félét felpróbáltattam vele és ebben tudott rendesen menni.Így mi is a Salus mellett döntöttünk.Dokinál még nem voltunk de én is úgy látom,hogy nagyon befelé dől a bokája.Lehet ezért szereti nagyon:-))
2012. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legjobb választás a Salus! (Drága, de minőségre is jó, és a kicsi lábának is a legjobb a szupináló sarok).
2012. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!