Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a kis szandál jó lehet...

Ez a kis szandál jó lehet első cipőnek? Már megy a kis fiam és neki szeretnék cipőcskét venni.

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 23:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

[link]



A linket lehagytam:)

2010. aug. 26. 23:24
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Első cipőcskéknél én még nagyon rámentem a legjobb márkákra, hiába drága. Még anyáink is megmondták, a legelején nagyon fontos, hogy jó minőségű cipője legyen a kicsiknek. Válogass szerintem ugyanerről az oldalról, de az elefanten-ből, megnéztem vannak leárazott tipusok. Meg még az is fontos, hogy a bokáját jól tartsa.
2010. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

szerintem már ne vegyél ennyire nyitottat.én is most vettem a kisfiamnak szandált de zártabbat a deichmannban

[link]

szeintem már ilyesmit vegyél.egyébbként én meg vagyok vele elégedve.

2010. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Azért néztem ezt mert csak lakásba kéne.

Sajna nagyon drágát nem tudok venni mert egyedül nevelem...:( Igy is nehezen jövünk ki.

2010. aug. 26. 23:52
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
lakásba jó lesz neki.ugy vélem tartani fogja a ki lábát,mert zártabb a hátulja(a mi szandálunknak nyitott a sarokrésze,nem tartja ugy a bokáját)de majd ugy is meglátod h milyen amikor veszitek.
2010. aug. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a második válaszolónak,szerintem se vegyél ennyire nyitottat.Én a lakásban a fiamra zoknit adok,felesleges a cipő.Azt nem értem,hogy sok anyuka miért erőlteti az olyan cipőt,ami tartja a bokát?!Amikor nincs rajtuk cipő,akkor mi tartja?
2010. aug. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem a védőnő mondta, hogy a lakásba is legyen rajta szandá.Ezért gondoltam ezt. És azt is Ő mondta, hogy ne haránt emelős legyen és lehetőleg csatos. De most annyira elbizonytalanodtam meg vegyem-e....
2010. aug. 28. 09:56
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nézegettem a deichmannban ezeket a bobbi cipőket.Iszonyú kemény a talpa, igaz, hogy harántemelős és olcsó, de nem ajánlom.Inkább nézz használtan elefantent,clarksot, siestát,robeezt(bentre ez a legjobb, olyan, mint egy mamusz)start ritet.Bentre elég egy vastag csúszásgátlós zokni.Tojj a védőnöd fejére...bentre felesleges cipő...pláne, ha most tanul járni.


kétgyerekes anyuka

2010. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2010. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nekünk is bobbi volt, az ortopéd orvos szerint teljesen megfelelő cipő, tartja a bokát, könnyű, hajlékony a talpa, és nincs benne harántemelő.

Néztem én elefantent is, de egyszerűen semelyikbe nem tudtam beleerőltetni a lábát, annyira torkos. ÍGy maradt ez, és ez is jó.

2010. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!