Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a kis szandál jó lehet...

Ez a kis szandál jó lehet első cipőnek? Már megy a kis fiam és neki szeretnék cipőcskét venni.

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 23:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Otthonra teljesen jó. Én Zetpol cipőket szoktam venni.
2010. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
szerintem az egyik válaszoló összekeveri a bobbit a baren-nel. Abban van harántemelő, és szerintem keményebb a talpa, a bobbiban nincs, és még a gyógycipőnél is könnyebb, hajlékonyabb a talpa.
2010. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem jó. Mi most vettünk ilyet 2 évesemnek az utcára, mert kinőtte az összeset, de csak arra a pár napra amíg még meleg lesz esetleg. Nem elég merev a bokánál. Amúgy otthonra is jó minőségű kell neme kinézet miatt, hanem otthon járkál a legtöbbet nem igaz? Amúgy meg ez nem is bőr, csak műanyag, első cipőnek kényelmetlen lehet.

A Zetpolok viszont még ennyire sem tartják a bokát, olyat nehogy rendelj! Inkább próbálj találni valahol leárazva nyári, jó minőségű szandált, azok már mindenhol akciósak általában. A Deichmannban is vannak olyanok is asszem 4-5000-ért.

2010. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Dr punto-t próbáltál már? Harántemelős, szilikon betétes, elég hajlékony a talpa is és magas szárú. Kisfiamnak az egyetlen szandálja volt amit elviselt a lábán, a többit mind ledobálta, vagy fel sem vette és hisztizett.

Egyébként lakásba egyáltalán nem kell szandál, főleg ha most kezdett el járni. Vastag csúszásgátlós zokni a legjobb a lába fejlődésének, vagy a liliputi márka tipusú puhatalpú kiscipőcskék. Nem kell feltétlenül a drága liliputi márkájút megvenni van ezer féle csak a lényeg hogy ilyen legyen mert ebben nem fázik fel, de mégis olyan mitnha nem lenne a lábán semmi. Ez a legjobb otthonra. Utcára azért ajánlják a bokatartós merev kérgű cipőket, mert azoknak hiába hajlékony de mégis vastagabb a talpuk és már teljesen másképp viszonyul a talpboltozat a boka és a sarok és maga alábfejlődés az utakhoz. De otthonra olyat vegyél ami inkább a természetes talajon való járáshoz közelít.

2010. szept. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha most tanul járni akkor meztelen talppal/tapadós zokniban jó otthon... Kintre meg mehet a zárt.

Miért kéne otthonra cipő?

2010. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ha szőnyeg van nálatok, v nem hideg a padló, akkor tényleg elég a zokni. a fiam is abban volt otthon, most költözés miatt anyósoméknál lakunk átmenetileg, itt parketta van, így adok rá cipőt. igaz, ő már nagyobb, majdnem 2.5 éves, de mi is bobbi shoest vettünk neki. tipikus benti cipő, teljesen fedett mindenhol, a talpa gumi, teljesen összehajtható, tehát hajlékony a talpa. szerintem fontos a jó cipő, kintre a fiamnak is márkás cipői vannak, de bentre szerintem ez tökéletes. kb 1500 ft volt. jó széles az orra is, nekünk bejött. a neten nem találtam, de az üzletekben jó sok van, érdemes lenne körülnézned. télre pedig ajánlom a dei-texet, olcsó és jónak tűnik. szintén a deichmannból.
2010. szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!