Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szupinált cipő vásárlásához...

Szupinált cipő vásárlásához kérek segitséget! Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

A kislányom 1 éves,most kezd el totyogni/járkálni...vagyis már elég szépen megy önállóan.

Úgy látom az egyik bokája,egy picit befelé billen.

Szeretnék neki venni szupinált cipőt.

Tudom,hogy nem olcsók,de ezen nem akarok spórolni :)sok máson megspórolom az árát:)

Milyet vegyek?

Mik a tapasztalatok?

Melyik márka jó???


Már elvesztem a neten ,annyi mindent olvastam erről a témáról:S


Segitsetek legyetek szivesek!

Köszönöm!



2012. máj. 15. 16:15
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Nekem is a salust javasolták. Jelenleg van egy salus szandálja és egy szamos félcipője a fiamnak. A salusnak magasabban tart a bokája, emiatt jobb is, amúgy szép mindkettő, és nem drágább,mint más bőrcipő.

Ami a netes vásárlást illeti, azt gondolom, ott is fennáll a csere lehetősége, csak lassabb a vásárlás.

[link]

2012. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm ,hogy írtatok...

A lánykám még kicsi,nem nagyon értené,hogy szedje fel a ceruzát a lábujjaival...de kétségtelenül nagyon jó torna...

A cipő pont azt szolgálná.hogy hátha elkerülnénk az esetleges deformitásokat.

Mert úgy látom én is,laikus szemmel is,hogy az egyik bokája,picit befelé dől..de még csak mostanában indult el és a súlypontját sem párhuzamosan helyezi a két lábára,még nehéz megmondani....,hogy alakul.

Az én célom a megelőzés lenne...egyenlőre:)

2012. máj. 15. 20:15
 13/32 anonim ***** válasza:

Én is a Salust ajánlom!

A nagylányomnak van egy supy szandálja, hát, mit ne mondjak, hagy némi kívánni valót. Tartósnak tartós, még nem szakadt el, de semmi tartása nincs, a bokája össze-vissza gyűrődik.

A kislányomnak emiatt Salust vettem és tökéletesen elégedett vagyok vele, gyönyörűen áll benne, szépen tartja a bokáját.

Én is a Salusra szavazok!

2012. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi neten rendeltük, Veszprémből, meg kellett írni a baba talphosszát, és az alapján küldték a a szandit, ami 6900 ft volt, salus, supináló sarkú.

Ha gondolod megadom a honlap nevét, a posta 990 volt.

2012. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Mi is Veszprémből vesszük a cipőt!
2012. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)

Jajj de jó...,igen légyszives megküldeni a honlap nevét!

Köszönöm szépen!!!

2012. máj. 15. 22:27
 17/32 anonim ***** válasza:

én legutóbb Szamos cipőt vettem a lányomnak. előtte siesta, G.River szandáljai voltak. mivel neki gond volt az izmaival, a lábával, így mindig az volt a lényeg hogy legyen harántemelője és tartsa a bokát, azaz 3 csatos legyen. múlt héten voltunk orthopédián, a dokibácsi azt mondta semmi goind, gyönyörűek a bokák, és továbbra is hordjon supinált cipőt. nézte a Szamos cipőnket, mondta hogy nagyon jó :)


viszont egy évesen (és még a 21 hónaposomnál) sem alakulnak még ki a boltozatok, ezért inkább kérdezzél meg egy szakembert hogy tényleg szükség van e rá?

2012. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Szia! Isten ments, hogy okoskodjak...

Tudom, hogy Miskolcon nem nagy a felhozatal a supinált cipőkből, de épp a múlt héten néztem, hogy a Sétálón a Siesta bolt helyett már Szamos üzlet nyílt. Ott jártatok már?

A Corában Salus is van.


Neten én nem mernék rendelni. Az a tuti, ha felhúzod a gyerek lábára. Nekem pl. jobban tetszik a Szamos, de a lányom lábát nem fogta, így ez nálunk ki is esett. Netes rendelésnél oké, hogy megadod cm-ben a lába hosszát, de attól még lehet szűk vagy bő a cipő. Akkor pedig semmit nem ér.

2012. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

22.29 hsz

Köszönöm,hogy írtál...

Nem harántemelős cipőt keresek,hanem sarokdöntésest...

Ráadásul,most már azt mondják,nem is szabad a harántemelőset még ilyenkor adni..pont a leirtak miatt...nincs még kialakulva a boltozat stb.

2012. máj. 15. 22:53
 20/32 A kérdező kommentje:

22.43-as hsz:)

Köszönöm,hogy Te is írtál...és jó,hogy mondod..nem jártunk még abban az üzletben.

A Corában épp tegnap voltam 2 féle szandi,2 féle cipő és ennyi :(

Valójában még az is neheziti a dolgot,hogy olyat szeretnék venni,aminek az orra picit zárt,hogy védje a lábujjait..ááá nem egyszerü.

2012. máj. 15. 22:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!