Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Brokkolit h csináljam 7 hos...

Brokkolit h csináljam 7 hos babámnak h finom is legyen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon enyhén sós vízben főzz meg csírke húst, mikor már majdnem kész tedd bele a brokkolit, amikor az is megfőtt turmixold össze, de főzhetsz hozzá krumplit is. Nálunk így bejött. Az én kisfiam nem nagyon szereti a gyümölcsös húsos dolgokat, de ez ízlés kérdése, tehetsz hozzá gyümit is.
2009. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ők még nem ízvadászok! Nem kell, hogy a te ízlésed szerint finom legyen, neki attól még finom. Ha simán megpárolod, egy kis krumplitval és egy mokkáskanálnyi vajon megforgatott csirke vagy pulykahússal együtt, imádni fogja. Persze ha megpároltad, az egészet össze kell turmixolni, ha túl sűrű higítsd egy kis forralt vízzel. Az én fiam szereti. (nekem nem ízlik) Én se sót se semmilyen fűszert nem teszek bele.
2009. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megpárolod a husit, hozzádobod a brokkolit, puhára párolod és összeturmixolod. Krumplit, sárgarépát rakhatsz hozzá, a répától nagyon finom lesz. Egy kiskanál olívaolajat is rakhatsz hozzá (bár az ízén nem változtat, de a vitaminok felszívódását segíti). Egy csipetnyi sót is rakhatsz hozzá. Ez utóbbit sokan elutasítják, de gondolj csak bele, hogy ha nem fűszerezed az ételeit, akkor még 1-2 éves korában sem fogja azokat az ételeket megenni, amit ti, és mindig főzhetsz neki külön. Egy pici sótól semmi baja nem lesz.
2009. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!