Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszereseknél miért lehet...

A tápszereseknél miért lehet 4 hónaposan elkezdeni a hozzátáplálást, és az anyatejeseknél miért nem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 11:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
80%
Biztos, hogy tápszerlobbi. Az a mínusz két hónap, amit írsz, meg visszajön a forgalomban, hiszen ezzel alapozzák meg a bizalmat. Hogy lám! ők is a szoptatást szorgalmazzák, de aztán fuss, és vedd meg a tápszert. Egyébként ilyen kérdést én is feltettem. Szerintem, ha 20 évvel ezelőtt kérdeztük volna, akkor is más válaszok születnek. Kíváncsi lennék, mi lesz 20 év múlva. Egyébként nekem ez ugyanolyan kozmikus, mint az "újszülött 20 cm-re tisztán lát", meg hogy 4 hónaposan már látják a színeket.. stb. Honnan tudják???? Megkérdezték a gyerekeket??? Persze a bélbolyhokkal biztos máshogy van. Én is úgy voltam amúgy vele, hogy szopizott, de sem nem volt túl nagy evő, illetve láttam az érdeklődést rajta, és 3 és fél hónaposan elkezdtem neki adagolni. Azóta szépen kikerekedett. Nem sietem el, de ez kellett neki. Amúgy meg sokan mondják, hogy 6 hónapig kizárólag szoptatnak (hozzáteszem, akinek rengeteg teje van, biztos nem fordul meg a fejében, hogy kiegészítsen), aztán 6 hónap után képről kezdik mutogatni a cumisüveget, majd az almát, majd kap egy kis kóstolót, és hónapok után is ott tartanak, hogy öklendezik a gyerek, meg nem tud enni. De ezek mind olyan dolgok, hogy egyede válogatja. Meg pl. az elején azzal idegesítik a szülőket, hogy mennyit KELL ennie a gyereknek. ÉS?? Ha nem eszik annyit?
2009. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
12:31, szívemből szóltál.
2009. jún. 17. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!