Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy egy újszülött...

Van olyan, hogy egy újszülött szinte nem vagy alig sír? Ismertek ilyen babát?

Figyelt kérdés
Az enyém 2-3 órát sír egy nap, nagyon nehezen bírom. Pellus ok, nem fázik, nincs melege, nemrég szopizott így nem éhes, az ölemben van így Anya közelségét is megkapja. Max. fáradtságra tudok gondolni. Nem egyszerre sír ennyit, hanem egész nap összesen. Mi a megoldás, egész nap cici? Vagy lehet ennél rosszabb is?
2012. ápr. 2. 13:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem is mákom van, 4 hónapos a fiam, de alig sír.

Illetve csak akkor,ha éhes vagy álmos. De kb. két perc alatt elhárítjuk a problémát és csönd van.

Az elején sem volt,hogy órákig ordított volna!

2012. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na majd a következő...! :D:D Vicc volt! Van, akinek minden babája angyali nyugis, de olyat nem ismerek, hogy mindegyik sírós lett volna! Kedves Kérdező, másodikkal legyen neked is könnyebb, azt kívánom! 9-es voltam ismét.
2012. ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A kislányom ilyen a kezdetektől fogva. Hozzáteszem (nem tudom, befolyásolta-e) tápszeres volt. A hangját szó szerint nem lehetett hallani, max ha fürdött, mert tudta utána evés jön, és türelmetlenkedett. A mai napig nem sírós, illetve most kezdi a "hiszti-sírást". nekem ilyet dobott a gép :o)
2012. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!