Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött pici babánk milyen...

Újszülött pici babánk milyen pelust vesztek?

Figyelt kérdés
Kell a Pampers, vagy az olcsóbbak közt is van jó minőségű? Köszönöm.

2012. márc. 31. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Én anno huggiest vettem, akkor jó volt,nagyobb méretben már nem. Ha most kellene vennem vennék egy csomag pampers preimum care-t. Nekünk egyébként a legjobban a lild-ben kapható Toujurs vált be. De újszülöttnek a premium care-t választanám és hozzá olyan popsitörlőt,amiben nincs illatanyag.
2012. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pampers Premium Care
2012. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legjobban a pampers-t szerettem,mikor kicsi volt a gyermekem. Nagyon vékony,puha,elegendő mikor kicsik és keveseket pisilnek. Később,mikor nőtt,áttértünk a Libero-ra,sokkal vastagabb,szinte bármennyi nedvességet magában tart.Míg a pampers-es ismerősök arra panaszkodnak,hogy folyton kiszivárog a pisa.
2012. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekünk a következőképpen alakult a pelus történelmünk:)


Libero newborn,Pampers Premium Care, pampers sleep&play (de vigyázz mert a 3-as már nem rugalmas!) huggies és most megint libero. Valahogy minden korszakában más pelenka volt a ráillő.

De hogy pontosan a kérdésedre válaszoljak:

Én a liberoval voltam megelégedve.

2012. márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én Huggiest és Liberot vettem kipróbálásra. A Liberonál maradtunk (már 2 éve), soha nem is próbáltunk mást.

Illetve 1x vettem egy cs. Pampers-t, de kipattogott tőle a lányom feneke, így nem tudtuk használni.

A kórházban is Liberot adtak, nekünk tökéletesen bevált!

2012. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy a Pampers premium care pelenka felszívja a folyékony székletet, ezért veszek azt. Ha már elérem, hogy nem fog nyakig kakis lenni a baba, és a legtöbb pelenkázásnál ezért megúszom az öltöztetést, akkor megéri ez a kicsit drágább kiadásért. Ha többet kéne mosnom, akkor az energia, mosószer, öblítő, vízért kellene többet fizetni, arról nem is beszélve, hogy ezek is mind időt vesznek el.

A Liberot dicsérik még, hogy jó.

2012. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sumergo ***** válasza:
Liberoból, Huggiesból mindig kifolyt a kaki (mindkettőből használtam 1-1 csomaggal, mert kaptuk), a Pampers Premium Care-ből csak 1x-2x fordult ez elő, úgyhogy ezt használjuk azóta is, nagyon meg vagyok vele elégedve. Újszülöttnek mindenképp ezt ajánlom, de ez nem azt jelenti, hogy 100 %, hogy nektek is ez fog beválni, úgyhogy csak 1 csomaggal vegyetek előre, aztán majd meglátod!
2012. márc. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sumergo ***** válasza:
Ja, és a sima zöld Pampers-től az én lányom popsija is kipattog, azt most nemrég próbáltuk.
2012. márc. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kíváncsicska ***** válasza:
Huggies newborn-t használtunk.2es méretig huggies is maradt.Aztán jött a 3-as attól nagyon kipattogott:( Nagyot csalódtam.Kipróbáltuk a slep&play-t (mert kaptuk és kéznél volt)rendben volt vele minden nem folyt ki kibírta este 8-tól reggel 8ig.Aztán bementem hogy veszek még 1 csomaggal de aktive baby volt csak hát azt vettem.Minden rendben van vele.Most kaptunk spárosat azt is kipróbáltuk de 6 nap után kezd kipattogni.Szóval többet nem kísérletezek.Marad a Pamrese aktive baby.
2012. márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tetrát vettem és sűrűn cseréltem. Papír pelusból elment volna napi 8 biztos, az egy anyagi csőd.
2012. ápr. 3. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!