Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Veszprémi Anyukák ha vagytok!...

Veszprémi Anyukák ha vagytok! Hol és milyen pelenkát vesztek babátoknak?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 27. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia.Dm-ben veszek pelust,saját márkát és a 25%-os kupont használom fel hozzá:-)

Üdv

2012. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én is dettó mint az első válaszoló.

bár most rákaptam a dm-ben a Liberora 5ös méret. most olcsóbb mint a saját márkás, ha a darab árat nézed.

:)

2012. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem tudom mekkora a babád, d ha újszülött, akkor a Török Ignácz utcában a Kenguruban tudsz venni fixies pelust, 1es 2es méretben, ha jól emlékszem 36 ft/db(nem biztos)

annál jobbat, jobb áron nem találsz sehol

előző voltam :)

2012. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rossmann. Régen a DM-ben vásároltam, de már kuponnal is drágább, mint a Rossmannos. És minőségben ugyanazt tudja mindkét pelus.
2012. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a DM-ben a libero 5-ös pelust veszem kuponokkal (25%+15% vagy bababónuszos kuponnal). Egyelőre ebben a méretben máshol nem találtam olcsóbb pelust.
2012. márc. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Már 9 hónapos a kislányom ugyhogy már sok pelust "kiismertem" de kíváncsi voltam a véleményekre.Azt sajnálom,hogy nincs pelenkabolt Veszprémben!Bár ha google-ba beírom ad ki egy címet a Cholnokyn de párom azt mondja az már nem létezik.

Amúgy Török Ignácba mindegyik fajta pelus 39 Ft de nem szeretem őket mert nem gumis a derekuk de a tépőzáruk sem és az olyan nekünk nem vált be!

2012. márc. 28. 08:06
 7/9 anonim ***** válasza:

én azt mondom a rossmannal nagyon vigyázz

engem átvertek múltkor a pelussal, az óta nem megyek. kirakták a polsra a pelenka akciót,fölé rakták a pelenkát, de nem írtak ki méretet, persze az a méret, amire vonatkozott az akció nem volt kapható az üzletben, és az amúgy nem akciósat rakták ki helyette(saját márkás öko)(Kossuth utcai üzlet). aztán pedig kirakták a liberora, h akció, de egy fillérrel sem volt olcsóbb, mint amúgy, ráadásnak még egy százassal többe is kerül mint a DMben. én nagyon haragszom rájuk.

2012. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszoló vagyok.

A Cholnokys boolt már tényleg nincs. De jobb is. Azt javaslom, hogy pelenkadiszkontokból, pelusfutártól ne vegyél pelenkát. Hiába olcsóbb, mint a bolti. Mi párszor ráfáztunk, azóta nem veszek tőlük. Olcsó húsnak híg a leve... Csupán azért, mert 100 db pelenkából 50 ment a kukába, mert selejtes volt, és így mindjárt ott tartottam, hogy drágább volt így, mint bármely más bolti pelus. Plusz a maxi pelenka, ami 9kgtól van, kicsi volt a 8.5 kgs gyerekre is, széltében hosszában egyaránt.

2012. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia,


én webáruházból rendelek, mert másnap délutánra ki is hozzák a pelenka csomagomat és így nem kell cipekednem.

Kb délig, 1-ig érdemes feladni a rendelést.

Mindig van valamilyen, többnyire 25%-os kupon, vagy ingyenes kiszállítás.

Most pl 6 csomagos szettet kértem, és küldtek ajándékba 6 csomag PINE nedves törlőkendőt.

Bebish és PINE pelenkát rendelek, meg vagyok velük elégedve.

(mindennőnek/pelenkazas)

üdv

2012. márc. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!