Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy egy újszülött...

Van olyan, hogy egy újszülött szinte nem vagy alig sír? Ismertek ilyen babát?

Figyelt kérdés
Az enyém 2-3 órát sír egy nap, nagyon nehezen bírom. Pellus ok, nem fázik, nincs melege, nemrég szopizott így nem éhes, az ölemben van így Anya közelségét is megkapja. Max. fáradtságra tudok gondolni. Nem egyszerre sír ennyit, hanem egész nap összesen. Mi a megoldás, egész nap cici? Vagy lehet ennél rosszabb is?
2012. ápr. 2. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én magamra kötöttem, úgy mindig elaludt, de volt, mikor szinte egész nap szopizott, sőt, olyan időszak is, mikor csak az segített, hogy kimentünk a friss levegőre. Aztán egy idő után beállt a rend, én is egyre könnyebben tudtam mikor miért sír. a napjaink rengeteg sétával, szopival, "beszégetéssel" teltek.
2012. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet hasfájás? 2-3 óra összesen azért nem olyan sok.:) De ki kéne deríteni, mi nem stimmel. Eleget szopizik ?
2012. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lányom az elején 13 órát sírt végig. Igen, nem kamu...egyhuzamban, naponta. Azt hittem eret vágok. :(

Aztán jobb lett, amikor már csak 5-6 órát sírt...

Szóval igen, van rosszabb is a 2-3 óra sírásnál.

Megoldás? Nem tudom. Sok mindent kipróbáltunk, de csak az idő múlása segített. Tudom sz.ar szöveg, én is utáltam, de igaz.

Kitartást és türelmet kívánok Neked!

2012. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: amúgy igen, van olyan baba, aki alig sír.

Sógornőm egyszer mondta, hogy egyszer 1 órán át sírt a babája, és hogy tökre meglepődött ezen, mert soha nem csinált még ilyet.

Hát én is meglepődtem, hogy van olyan baba, aki csak 1 órát sír, egyszer, néha-néha...

:)

2012. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A mi kislányunk is sokat sírt az első időszakban, de aztán ez mindig egyre kevesebb lett. A 2-3 óra egyáltalán nem sok nekem volt hogy csak éjszaka sírt annyit.Nagyon nehéz volt elaltatni, pedig minden rendben volt nála.Az első 3 hónapban lehet hasfájástól is, bár az enyém nem volt hasfájós.Azt mondta a doktornő is meg a védőnő is, hogy az a jó, ha sír, akkor baba egy baba, hiszen ő így kommunikál.

Majd idővel elmúlik, és csak emlék lesz ez a sok sírás!

2012. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves Második! 2-2.5-3 óránként szopizik, alkalmanként úgy 40 percet, éjszaka ritkábban. Ez sok vagy kevés?
2012. ápr. 2. 14:13
 7/13 anonim ***** válasza:

Az én lányom sem sírt igazából szinte sosem, max. reklamált pár percig. Egyszer volt egy időszaka 6 hetes kora körül, amikor egyetlen délután sírt vagy 2-3 órát, na, nekem az is borzasztó volt.

Minden elismerésem a tiéd. Kitartás, elmúlik.

2012. ápr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az enyém nem sír, csak ha éhes vagy fáradt illetve most, hogy jön a foga. De szerencsére órákon át tartó sírás soha nem volt. Idegileg nem is bírtam volna. Kitartást!
2012. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A lányom nagyon keveset sírt. Csak ha éhes volt, vagy fájt valamije, de az ritkán fordult elő. A hasfájást és fogzási fájdalmat nála nem is ismertük.

Most itt van a kicsi fiam: hasfájós volt, éjszakákon át vigasztalhatatlanul bömbölt szegénykém a fogzás miatt, esténként kb 1 éves koráig minden nap sírdogált másfél-két órát egyhuzamban. Mostanra ez nyafogós nyöszörgéssé szelídült, még indig este, fürdés előtt. Már fáradt, de játszana is, de aludna is, de vegyem fel, de azonnal tegyem is le, és ő sem tudja, mit szeretne.:)

14 hónapos, most már 20-25 szót használ tudatosan, és kommunikál végre máshogyan is, mint a sírás!:)) Én vagyok a legboldogabb, amikor este közli, hogy "Éjesz" = éhes, vagy "tápi" = tápszer, amit elalvás előtt még kap. Szóval kitartás, felnőnek hamar, és csak a mosolyára fogsz emlékezni! :)

12 éves és 14 hónapos anyuja

2012. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az én fiam 7 hónapos, és kitör a frász, ha sír, mert olyan keveset sír hogy még nem tudom mikor mi baja van:) az első 2 hétben volt nyafkásabb, de rájöttünk hogytiszta víz a tejem, és nem lakott jól... tehát van:)
2012. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!