Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól eszik/evett a babád...

Mikortól eszik/evett a babád darabosat? Sosem fulladozott?

Figyelt kérdés
1 hét múlva lesz 8 hónapos a lányom, de még nem adtam neki darabosat. Kap már néha kiflit, kenyérhêjat, zsemlét a kezébe, azt majszolgatja...de tegnap pl egy falat zsemle a torkán akadt, úgy ütöttem ki belőle..meg is ijesztett nagyon...babakekszből is lemajszol egy darabot, aztàn pedig fulladozik a darabkàtól..ilyen is többször előfordult. Mással is? Mostmár félek is daabosat adni... Foga még nincs, de ha lenne is elöl az sem rágófog....
2012. febr. 29. 17:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ne foglalkozz ezzel a pontozással, bugyuta dolog az oldalon. A lányom még nincs 8 hőnapos, és foga sincs...én is öklendeznék fogak nélkül, csak ijesztő!
2012. febr. 29. 20:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Én lányom jövő héten lesz 8 hónapos és azt vettem észre hogy a pépesre turmixolt kajáktól fintorog :/ Pont az nap bolognai volt a mi menünk apával... és mikor a második kedvenc üvegére is fintorgott ki vettem két kanállal a bolognaiból, villával áttörtem és láss csodát a kisasszony oldalra pakolva a pofijába fogak nélkül rágást imitált :D :D Nagyon cuki volt és semmi baja nem lett tőle, sőt azóta nagyobb az étvágya! Szóval kérdező a tésztától, krumplitól répától fogak nélkül sem fog megfulladni :) Próbálkozz :D
2012. febr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Bence_ ***** válasza:

Jókat adsz neki. Sajna ez ilyen, figyelni kell. Többen is írták egy idő után rájön hogyan is kell majszolni.

Volt amikor be sem kötöttem, hogy kitudjam kapni és kirázni belőle:O

Talán még annyi, hogy olyat adj neki amit ő rág le, pl alma. Ne pedig pici darabokat pl kukorica.

2012. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat, bocs ha már valaki javasolt előttem. Nekem 8 hónapos múlt a kisfiam, para anyuka vagyok a javából, ha rajtam múlt volna a gyerk 6 éves koráig csak pépeset eszik:-) De nem, mert ő nem így akarta, nagyon hamar elkezdett érdeklődni a rágcsálás után. Kezdtem a babapiskótával, hamar kidobtam, nem tudta enni csak rágcsálta, aztán a nagyobb darabokba majd belefulladt, kifli, kenyér héja dettó. Babakeksz egyenesen kuka. Véletlenül kipróbáltam, a főtt krumpli darabokat, és láss csodát! Remekül működik, kis háromszögre vágva megfőzöm, de jó alaposan, hogy szét tudja nyomni. Később lehet keményebbre is főzni. Szóval én ezzel tanítottam meg rágni. Nem tud megakadni,mert csúszós, ha úgy volt esetleg, hogy éppen megakadna, akkor csak nyelt egyet és már lent is volt. Én merem ajánlani. Aztán jött a főtt répa, és a banán.

Most már nagyon ügyes, bármit megrág amit adok neki.

8 hónapos múlt.

2012. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!