Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is ad pénzt a védőnőnek?...

Más is ad pénzt a védőnőnek? Szerintetek ez nem döbbenetes?

Figyelt kérdés

Nem mintha annyira hiányozna (most már), de lassan 6 hónapos babámhoz utoljára 2 hetes korában jött ki a védőnő.

Az oltásokkor találkoztunk pár percre, amikor elmentünk a rendelőbe.Tegnap a szomszéd anyuka mondja nekem, hogy ugye milyen rendes a védőnő?(ugyebár ugyanaz mind2nknek).

Hát, mondom, igen, főleg ha ki is járna. És ő ezen teljesen megdöbbent, mert hozzájuk járt így az első hónapokban. Aztán közben kiderült, hogy, ja ő adott neki pénzt. NA, gondoltam, most már akkor azért sem adnék neki, és ne is jöjjön ki, eddig is megoldottam a dolgokat valahogy.Én óvónő vagyok, és köztudott, hogy azoknak is a béka feneke alatt van a fizetésük, de nekünk sem adnak pénzt az anyukák pluszban, azért, hogy figyeljek a gyerekére és foglalkozzam vele. Ti ezt hogy gondoljátok?


2012. febr. 23. 09:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk volt kint az első 2 hónapban kb. 3x, azóta egyszer. 5,5 hós a fiam.

Én sem adtam neki, és nem is fogok. Ha valami gondom van, soha nem érem el, nem veszi fel a telefonját, nem jön. Mérésre sem hívott be majd 3 hónapon át, úgy szóltam rá, mikor a dokinál voltam, hogy ugyan legyen már szíves lemérni... Mikor legutóbb kint volt is csak össze-vissza beszélt, azt se tudja mikor született a fiam. :) Erre nem fogok fizetni..

Egyébként egy másik anyuka, akivel egy házban lakunk, fizetett már neki párszor, de velük sem foglalkozik egyátalán.

2012. febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen jelentsd hogy nem jár hozzátok !!! A többi a Te dolgod hogy megemlíted e hogy Te nem tudsz jattolni neki ,azért illene mennie....

Én megtenném. Nekem nagyon aranyos védőnőm van ,de nem adok neki pénzt ,akkor az arra érdemtelen miért kapjon ?

2012. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Döbbenten olvasom hogy mik vannak.

Nálunk a védőnö havonta kétszer jött ki sose kért pénzt, és nem is fogadta volna el. Volt mikor órákat ott volt nálam. babáztunk és pletykáztunk :D De minden anyukával ezt csinálta.


A szüléshez meg annyit (láttam egyik kommentbe hogy aki fizet ahhoz be se megy a doki)

Hát én pont így jártam. 9hónapig fizettük, a doki elment nyaralni.Január 13.ra voltam kiírva ő úgy tervezte hogy 12.én hazajön.Erre 10.én megindult a szülés doki meg nyaral.Ennyit erről.

2012. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Az én babám 9 hónapos és 3x volt kint háznál. Erre fizessek?
2012. febr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy aki elégedetlen a védőnővel,nem jár ki hozzá ,elérhetetlen az maga is tehet róla ,ha nem jelzi!!! A védőnőnek kötelessége , ha ráhagyjátok pont ti idézitek elő ,Ő meg vígan él.A rendesebbje meg nem jut munkához.Nem pénzelni kell őket hanem jól segberugatni aki ilyen!
2012. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
42%
Érdekes azon senki sem háborodik fel, hogy az orvosnak mennyit kell perkálni, aki sokszor a kórházba hívja a privát betegeit, hogy a kórház műszereivel és alkalmazottaival elvégezzen vagy elvégeztessen valamilyen vizsgálatot. Vagy egy otthoni vizitért mennyi megy zsebbe sokszor a semmiért. Az teljesen természetes?
2012. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!