Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is ad pénzt a védőnőnek?...

Más is ad pénzt a védőnőnek? Szerintetek ez nem döbbenetes?

Figyelt kérdés

Nem mintha annyira hiányozna (most már), de lassan 6 hónapos babámhoz utoljára 2 hetes korában jött ki a védőnő.

Az oltásokkor találkoztunk pár percre, amikor elmentünk a rendelőbe.Tegnap a szomszéd anyuka mondja nekem, hogy ugye milyen rendes a védőnő?(ugyebár ugyanaz mind2nknek).

Hát, mondom, igen, főleg ha ki is járna. És ő ezen teljesen megdöbbent, mert hozzájuk járt így az első hónapokban. Aztán közben kiderült, hogy, ja ő adott neki pénzt. NA, gondoltam, most már akkor azért sem adnék neki, és ne is jöjjön ki, eddig is megoldottam a dolgokat valahogy.Én óvónő vagyok, és köztudott, hogy azoknak is a béka feneke alatt van a fizetésük, de nekünk sem adnak pénzt az anyukák pluszban, azért, hogy figyeljek a gyerekére és foglalkozzam vele. Ti ezt hogy gondoljátok?


2012. febr. 23. 09:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%

Hadd adjon, ha van.


Adhatna nekem is valaki.


Nagy a jólét! :)


Aztán meg csodálkoznak, hogy mégjobban emelik az adókat.


A Magyar "hülye" ha 2x pofáncsapják harmadszorra is odatarja a fejét.

2012. febr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezért nem jár hozzám sem a védőnő...furcsáltam is, mert a többi anyuukához havonta megy...azt hittem, hogy velem van baja:DDDDDD Ez nagyon gáz és szomorú, hogy ilyenek, de vhogy nem lepődöm meg:((
2012. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Le vagyok döbbenve........A mi védő nénink még karácsonyra sem akart elfogadni semmit, pedig a lehető legkisebb apróságot vettük neki.Úgy kellett rá tuszkolni hogy igenis karácsonyra adjuk és nem azért mert kijár hozzánk....ha a tietek meg elfogadja a pénzt akkor ne a hivatásának él.Persze nyilván neki is jól jön a pénz de kinek nem???Nekem sem adtak pluszba hogy a vásárlókkal kedvesen bánjak.....
2012. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyit, hogy ő ezt munkaidejében teszi/tenné, hogy kijön nem azon túl.
2012. febr. 23. 09:52
 5/26 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az a néhány tízezer lehetne úgy, hogy nem köthetné maga utána becsületkasszát.


Aztán mégis megteszik!

2012. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon durva....

én is óvónő vagyok(illetve nem tudom elhelyezkedni mert nem vettek föl sehova)de ez kb tényleg olyan, hogy Pistike szülei fizetnek, ezért rá jobban odafigyelek, Julikával meg nem foglalkozók, mert sz ő szülei csórók, vagy nem hajlandóak fizetni...:S

2012. febr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Soha eszembe nem jutott, hogy adjak. Mégis jár havonta.
2012. febr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
26%

Egyébként nekem az a megdöbbentő, hogy uyge elviekben tilos elfogadni, nade senki sem ellenőrzi ezt, vagy tévednék?


Vannak ugyebár fizetett próbavásárlók a boltokban, de sosem hallottam még fizetett "Egészségügyi korrupció" ellenőrről.


Aki betegnek kiadva készpénzt ajánl fel vagy ígér meg az orvosnak, hogy előnyhöz jusson, vagy hálapénzt ad hamár ez megtörtént, és az orvos el is fogadja.



Nem tudom ki figyelte már azt meg, ha valamelyik "gazdagabb" "felsőbb" körét érinti valamiylen szankciója a társadalomnak, akkor az sosincs ellenőrizve.

2012. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én se adok neki, nem is jön, nem is hiányzik.
2012. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ki vagyok akadva...ismertem már jópár védőnőt és anyukát is de soha senkitől nem hallottam még hogy FIZETNE a védőnőnek pénzt!!! Olyat már igen hogy sokat segített ezért egy kis jelképes dologgal készültek neki de ilyet hogy pénzt fizetett....ez nagyon durva, a védőnőink sose fogadtak el semmi ilyesmit, még kávét se!!
2012. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!