Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma meddig nem ciki nappal is...

Ma meddig nem ciki nappal is rugdalózóba öltöztetni a babát?

Figyelt kérdés
Mi a családban a 80-as években voltunk babák, és látom a képeken, hogy sok hónapos korunkig rugdalózóban voltunk. Fél évesen még biztos. Most meg, (első baba jön) néztem a ruhákat, és látom, hogy a legkisebb méretekben is pulóver-nadrág-szoknya kombinációt árulnak, meg alá body-t, és láttam webshopban, hogy a rugdalózó alá meg a pizsi címke volt rakva, tehát akkor ezt már csak alvásra használjátok? Hogy van ez? Had tanuljak!!! Nem akarom "beégetni" a babám, hanem azt szeretném, ha "trendi" szerkója lenne....:-) köszi
2012. febr. 22. 08:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Nem akartam rosszindulatú lenni, de ezen mondatod alapján úgy éreztem te is abba a kategóriába tartozol, akinek fontosabb a mások felé villogtatás, mint a saját gyerekének kényelme: "Nem akarom "beégetni" a babám, hanem azt szeretném, ha "trendi" szerkója lenne"


Ha tévedtem, akkor bocsánatot kérek!

2012. febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én kislányom 8 hónapos korig szerette a rugdalózót, utána utálta, azóta body, h.ujjú, nadrág alszik.

Egyik baba ilyen, másik olyan.

Napközben kb fél évig volt rugdalózóban. A saját és az ő kényelme érdekében.

2012. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, természetesen, meg van bocsátva, nem vagyok olyan, csak fura volt, hogy pizsamaként árulják a rugdalózót, és azt hittem, hogy már egyszerűen nem használatos, a trendit inkább így értettem, hogy használatos-e. De amúgy totál igazad volt, mindenben, amit írtál, én is így gondolkodom, mint te.
2012. febr. 22. 09:29
 14/22 anonim ***** válasza:
Hogy trendi-e vagy se, az én 1 éves babám csak ritkán kap rugdalózót és akkor is csak olyat, ami középen az ülepénél kigombolhatós, hogy a pelusozáson hamar túl tudjunk "esni".Egyébiránt szeretem a rugdalózót, adnék is rá rendszeresen a mai napig, de olyan gyorsan nő, hogy havonta újra kéne szervezni a kollekciót,az meg se anyagilag, se logikailag nem egy járható út, szó szerint:minek?Igen, régen valóban sokáig voltak a gyerekek rugiban, én általában mackógatyát adok rá alulra, alá harisnyát, de a bodyját a harisnyán csatolom össze, és nem alatta, hadd védje a derekát.
2012. febr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%
Én 6hós kora óta csak éjjel öltöztetem rugiba nappalra trendi adidas melegítőbe, amit használtan vettem a teszveszen!! Miért ne trendizhetne, ha úgy akarja??!!! De szerintem, ha nem viszed sehova otthonra a rugi a legmegfelelőbb!
2012. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
57%
Én pizsamaként sem adom rá, mert nem szeretjük. 3 hónapos kora óta nem hord rugit. Hosszú a lába és ami fölül jó, az alul nem. Meg ki is húzza belőle a lábát. Szóval nekünk így kényelmesebb.
2012. febr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
9 hónapos kislányom rugit használ, még tancsadásra is abban megyünk. Meg mindenhova.Szerintem az kényelmes neki. De 1,5 éves koráig van rugdalózónk itthon. Persze a nagyobbaknak már nincs talpa. De most mág talpasat kap
2012. febr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Soha nem érdekelt a divat, a praktikum annál inkább. Ha elképzelem, hogy az újszülött vagy pár hónapos kis manóka, aki még gyakorlatilag egész nap fekszik, hogy érezheti magát mondjuk farmerban.... Csak gondolj bele, hogy egész nap ágyban fekszel, fodros szoknyában, vagy szorítja a derekadat a farmer, nyomnak a gombjai, stb... A rugdalózó remek találmány. Amikor már kúszik-mászik, nem az lesz a legpraktikusabb, de addig hadd legyen az a gyerek kényelmesen.

Másfél éves a fiam, éjjel még szokott néha rugiban aludni, mert folyton kitakarózik, ha zoknit adok rá, leveszi, így meg legalább nem fázik.

2012. febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Gabka egyet értek, ok, köszi
2012. febr. 22. 10:06
 20/22 anonim ***** válasza:
A kislányom 7 hónapos lesz. Én úgy csinálom, hogy éjszakára mindig rugit adok rá és reggel nem öltöztetem át, hanem abban van, amíg le nem eszi, kakilja vagy egyéb baleset nem éri. Akkor adok rá nadrágot és pólót. Ha nem koszolja össze, akkor egész nap abban van, este kap tisztát. Bár igazság szerint ilyen csak párszor fordult elő, mert nagyon hamar összekenik magukat.
2012. febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!