Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szakítok a párommal, (mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítok a párommal, (mert nem szeretem) ciki ha pár nappal később már mással randizom?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Nem megcsalod, hanem azt a kapcsit lezárod és kezdesz egy újat.

Nekem nem ciki. Másokkal meg ne törődj, légy boldog és ennyi.

2009. máj. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
84%
HA mással szeretnál randizni és vele jobban érzed magad akkor hajrtáá!
2009. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy vagyok, hogy adok a többi ember véleményére, de sajnos vannak olyan emberek is akik rossz indulatból, vagy csupán mert így gondolják azt mondanák rólad, hogy csak játszottál vele. Szerintem várj még egy kicsit.
2009. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ahogy szakítottam már másnap randiztam a jelenlegi barátommal. Azért nem érzem cikinek, mert másfél év eltelt azóta, szóval nem alkalmi kapcsolataim vannak.

Az exemnél az utolsó 2 hónapban mindig azt kerestem mikor lehetne szakítani, végül a mostani párom már elhívott randizni, én pedig abban a pillanatban tudtam, hogy most lépnem kell.


Szóval nem gáz, az lenne a gáz, ha megcsalnád!

2009. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig azután egy nappal szakítottam az exemmel, hogy összejöttem a mostani párommal...
2009. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Volt egy közös kapcsolat, amit lezártál, most már szabad döntéseid vannak, nem igazán változtathat a fiú a dolgokon, és bárkivel kavarhatsz, már neki ehhez semmi köze, ha meg elkezdene neked bekavarni, akkor nagyon gyerekes!!!
2009. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! (mindenkinél a zöld kézfejet nyomtam meg:))

Szakítottam a párommal, és végül is már másnap randiztam egy sráccal, akit sokkal jobban kedvelek. A külvilág annyit lát, hogy hétfőn még A-val vagyok, kedden már B-vel randizom.. és ugye kitudja ki mit gondol rólam ezek után. :S

2009. máj. 3. 09:04
 8/8 anonim ***** válasza:

mindenki zöld kézjelet kapott tőlem


amúgy nem megcsalás

2009. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!