Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvigyem őket ügyeletre?

Elvigyem őket ügyeletre?

Figyelt kérdés

2 éves lányom tegnapelőtt este óta folyton lázasodik.Kap nurofen szuszpenziót és le megy tőle,de aztán 1 órával később megint lázas.Mellette nagyon köhög,tegnapelőtt éjszaka alig aludt amiatt.Elvittem tegnap orvoshoz,aki azt mondta,hogy a tüdeje tiszta és a torka sem piros és hazaküldött.Estére megint lázas lett és éjszaka is és már alig van hangja,annyira be van rekedve és a náthától is alig lát.Ma is folyton lázas és már a 4,5 hónapos fiam is lázasodott ma és ő is csúnyán köhög.

Szerintetek mit tegyek?

Az ügyelet mennyire tud bababarát lenni ez ügyben?


2012. febr. 4. 16:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én elvinném őket az ügyeletre, nem érdekel ki mit gondol.

3 hónapos volt a lányom, mikor a dokinénink (aki amúgy homeósbogyó mániás és nem szereti a gyógyszereket) kiírta a germicin kúpot, mondván, hogy az mindig legyen itthon.

Mikor lázas lett a babám, akkor elvittem hozzá és az első krdése az volt, van e még kúp, vagy írjon ki. Akár mennyire homeós bogyózó, a láz nem vicc.

2012. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De sajnos nem csak láza van,mint írtam,hanem nagyon csúnyán köhög is.Csak ez a fránya hó...félek,hogy nem jutok le innen velük vagy épp nem érek velük haza.
2012. febr. 4. 17:35
 13/15 A kérdező kommentje:

Itt nincs gyerek ügyelet.Az még messzebb van.

Ebben a hóban is csak minimum 30 perc alatt érnénk oda kocsival.

2012. febr. 4. 17:37
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem kell (szerintem) ügyeletre vinni. Túl lesznek rajta,tuti virus. A Nurofen szuszpenzió nagyon jó,azt add neki,olyan adagban,ahogy rá van irva és add folyamatosan,több napig! Ha nem segit,akkor emellé hűtőfürdő! Az a leghatásosabb! Az ügyeleten is ezt fogják tanácsolni,de szerintem elég lenne,ha betelefonálnál és megkérdeznéd telefonon,hogy mit csinálj.
2012. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi is ilyen nyavalyát szedtünk össze. Nekünk az ospamoxot írta fel a dokink és nurofen - panadol szuszpenzió felváltva. Meg tanácsolta, hogy adjunk neki Acc 200-ból egy zacskónak a negyedét/nap.

Egyébként nekünk sem írt fel a dokinőnk kúpot. Amikor beteg lett még ő kérdezte, hogy ugye van otthon kúp, és én mondtam, hogy nincs, nem kaptunk receptet. Csak krémeket írt fel, meg a vigantolt, K vit.

2012. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!