Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezzel elvigyem az ügyeletre a...

Ezzel elvigyem az ügyeletre a 2,5 éves kisfiamat?

Figyelt kérdés

3 napja be van rekedve eléggé. Nem köhög, torka sem piros , nem lázas. Nem fáj semmilye.

De én egész héten dolgozom, nem tudom elvinni a dokihoz, csak esetleg ma az ügyeletre. de félek majd azt mondják ezzel minek vittem föl. Vagy esetleg valami tipp mitől lehet ilyen rekedt hangja?


2011. nov. 27. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nincs láz sztem nem kell ügyelet!

Az én babám az erőltetett sírás (hiszti) vagy a sok kiabálás után szokott rekedt lenni! A hangszálak megbetegednek!

Ami nekem 1-2 nap alatt megszünteti az a hársfa vagy akác méz 3-4 csepp propolisszal keverve! Napi 3-4X egy kiskanál és nem itatom kb. fél órát utána, hogy a hatóanyagok dolgozzanak a torokban!

Jobbulást a kicsidnek!

2011. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Adtál neki meleg teát?

Ha attól nem enyhül, akkor mindenképpen menj.

Amúgy őszintén: kit érdekel, mit gondol az ügyeletes? Bármi olyan baja, lehet a gyereknek, amikre mi, egyszerű halandók nem is gondolunk.

Ha úgy érzed el kéne vinni, akkor vidd! Hallgass az ösztönödre!

Inkább tudd, hogy nincs semmi komoly baja, mintsem, valami baj van!

2011. nov. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak rekedt? Akkor én nem vinném. Még körzetihez sem, nemhgy ügyeletre. Nem lustaságból, hanem mert gyakorlatilag semmi baja a gyereknek, viszont ott jó eséllyel benyal valami kórokozót a váróban. A lányom így lett 4 hónaposan bárányhimlős (körzeti várójában volt egy pöttyös gyerek), utána meg 15 hónaposan középfül-gyulladással voltunk kórházban és a szomszéd kórterembe betároltak egy rotás gyereket, na persze azt is elkaptuk, mehettünk egyik kórházból a másikba.
2011. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leirom a mi esetünket.3napig bevolt rekedve 3és fél éves kisfiam utána már javult gondoltam a tea,méz meg ilyenek hatására.Pár napra rá fájlalta a nyakát s akkor vettem észre nála,hogy a nyirokcsomólya bevan duzzadva.Megilyedtem s ezzel vittem dokihoz.Felsőléguti megbetegedés és antibiotikumot kapott rá.Azota megit volt ,hogy kezdett rekedtesen beszélni s nemhagytam kezeletlenül Stodal szirupot adtam neki pár napig és most rendbejött szövődmény nélkül.
2011. nov. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!