Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsit bántad meg,...

Melyik babakocsit bántad meg, hogy megvetted és miért?

Figyelt kérdés

A márka és a típus is érdekelne.

Az a probléma, hogy előre kell megvenni, és utólag derül ki, hogy a gyakorlatban milyen kellene, hogy legyen. Ráadásul nem tudom előre, hogy majd a babával milyen lesz, hová fogunk járkálni, stb. :) Amúgy is nehezen választok, ebből meg annyi féle van.


2012. febr. 4. 00:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nekünk Kunert Vip volt. Hát egy óborzalom, az nem is azavrt nagyon,hogy nagy batár és nem fix kerekes, nyikorogtak a kerekei, 6 hónaposan elkezdtük ahsználni a sport részt, és kiszakadt a lábközi rész, fél óra kocsikázás után:(:( Folyamatosan kilazultak a csavarjai,állandóan huzigálni kellett őket. Soha többet ilyet.

Vettünk egy HAuck citi sportbabakocsit,azt viszotn imádom.


Nyáron érkezik a kistesó,és mi is a Pierre CArdin 682-t néztük ki.

2012. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én semmiképpen nem venném meg a következő márkájú babakocsikat:

-Pierre Cardin

-Espiro

-Bergon

-Coletto

-Top Rider

Bár gondolom, hogy közületek sokan választanak ezek közül a márkák közül (árban tényleg elfogadhatóak) de én ezek közül egyiket se ajánlom.


Amik közül bátran választanék:

-Peg Perego

-Quinny

-Chicco

-Bébé Confort

-Maxi Cosi

-Concord

-Abc design

2012. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ja a Touragoo is kimaradt, na azt sem vennék. Most például gyerekülésre gyűjtök. Tudnék venni 15-20 ezer forintos szart, de inkább várok még 1-2 hónapot és valami jó kategóriájút fogok választani.
2012. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

ESPIRO MAGIC 4 nagyon roszz babakocsi, most akarom lecserélni.

Nagyon pici a kosara, és alig lehet hozzáférni.

valamint a kerekek annyira szarok, hogy minden kavics belenyomódik, legyen pici vagy nagy kavics. Soha többet ilyet

2012. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Kunert Vip


Nem részletezem,számtalan hibája van,sport része pedig használhatatlan,mert irányíthatatlan,

2012. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Tesóméknak Jane matrix

Halálosan magbánták,h annyi pénzt adtak érte.

Borzasztóan kicsi,szűkös...kevés ideig tudták használni.

Szép kocsi de a funkcióját tekintve 0000

Nem ajánlom!

2012. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Jané matrix babakocsi nincs! ...az az egyik feltétnek(hordizó+mózes egyben a neve)...és sajnos mint a legtöbb 2in1 dolog egyik funkcióját sem tölti be rendesen.De a sima jané mózes és sima jané hordi az egyik legszuperebb a világon.
2012. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Már akinek...mi utáltuk a Jané hordinkat...egy szerencse volt hogy csak kölcsön kaptuk...nem mi adtunk ki annyi pénzt érte.:(
2012. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Úgy látom, vagyunk egy páran, akiknél a Kunert Vip csődöt mondott. Én sem részletezném, úgy sz@r, ahogy van!

Hauck Malibura cseréltük, ezt imádom!

2012. febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

20.33-as

Szia..

Részletkérdés...a lényeg,h a tesómék nem szerették és a hordózót én is kölcsönkaptam tőlük,ami igen a mózesi is egyben,de akkor is nagyon szűk,kicsi és dögnehéz!!!

Ha Nektek jó volt a Jane...oké!

én leírtam a tipust,neten is ez a neve Jane matrix ..szóval ez nekik nagyon gáz volt!

Ez az ők külön véleményük!

Ez itt szerintem nem vita fórum,hanem a kérdező saját tapasztalatokat kért...!

Minden jót kívánok!

2012. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!