Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használtatok esernyőr...

Mikortól használtatok esernyőre csukható babakocsit?

Figyelt kérdés

Babum 8 hós, már szépen ül, csak néha borul fel. Tökre kéne már egy ilyen babakocsi, amit a kocsiban tartok, és ha vásárolnék a piacon, az auchanban, vagy mármilyen boltban, akkor abba tenném. A rendes babakocsink óriási és nagyon nehéz.

Amúgy milyen árban vannak ezek? Valami jót tudtok ajánlani, ami nem drága, de a célnak megfelel?


2012. febr. 1. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
esernyöre csukhatót bármikor használhatsz, amire te gondolsz az szerintem egy praktikus sportkocsi ami esernyöre csukható. ajánlom neked a chicco ct 04-et ha még lehet kapni, kisfiamnak azt vettünk sportkocsinak. nagyon szuper 25 ezerért vettem több mint 3 éve . majdnem vízszintesig dönthetö, könnyü, összerakni egy pillanat, jol mosható . téliesíthetö nekem van hozzá bundazsák, nyárra teljesen szétnyitható, a kupolája levehetö és nagyon tágas, 3 és fél éves gyerek is belefér kényelmesen. szuper. küldenék képet neked de a miénk el van téve becsomagolva, nem használjuk már régóta, ird be a keresöbe.ha van kérdésed rola válaszolok szívesen.
2012. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi kb. 7 hónapos kortól. Nekünk Maclaren Technix van (szürke-fekete), meg vagyok vele elégedve, szeretjük. Dönthető háttámlás. Könnyű, alumínium vázas, könnyen összecsukható, kis helyen elfér.

Én expresszen vettem, használtnak árulták, de gyakorlatilag tiszta új volt, még a kerekei sem voltak megkopva. Esővédővel volt 20ezer Ft kb. 1 éve.

De van egy csomó egyéb márka, ami hasonló árban van és szerintem ugyanezt "tudja".

2012. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ikresben van Maclaren, azt nagyon szeretem, de vettem a Tescoban két egyes esernyős kocsit, ha férjemmel vagy anyukámmal megyünk valahova. (A duplával nem jó az üzletekben.) Ezek nagyon olcsó kocsik, olyan 6000 Ft körül voltak. Nincsenek túl sokat használva, gondoltam a célnak megfelelnek. Bár szerintem nem rossz.
2012. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy 6 hónapos kortól használjuk.
2012. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 6,5 hónapos korától
2012. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van ez azért is jó mert 4fokozatban dönthető,teljesen vízszintesre is.Nagyon jó,könnyű vele közlekedni,strapabíró és sok minden van hozzá.

[link]

2012. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is kell lassan venni sportbabakocsit, mert ai van az túl nehéz. Nem tudom milyen árban gondolkodsz,de én majd ezt veszem meg:) [link]
2012. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!