Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Új babakocsit vagy használtat?

Új babakocsit vagy használtat?

Figyelt kérdés
Érvek-ellenérvek érdekelnének. Köszi
2012. febr. 1. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Attól függ!Én újat vettem mindenből,de ha lett volna ismerősöm aki elad egy jó babakocsit és tudom,hogy tiszta meg vigyázott rá,akkor megvettem volna.Az enyémet én is így adtam el,szinte új volt!:)
2012. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Új, kisbabának mindenképp, mert nem tudhatod, hol, hogyan, ki használta. Tudom, ezt sokan butaságnak tartják, de én úgy vagyok vele, kisbabának nem veszem meg más használt holmiját, ha megtehetem, hogy újat vegyek. Más kérdés, ha nincs pénz újra. De ha van, akkor miért kellene más levetett holmiját a saját kicsi újszülöttednek adni?
2012. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én újjat vettem. De megmondom őszintén, hogy néhány napja bántam meg. A mostani babakocsim áráért vehettem volna egy keveset használt stokke babakocsit. Így utólag kerestem rá és sok régi hirdetés lett volna akkoriban amikor a babakocsimat vettem. Most meg már alig-alig. Ha találok egy jó állapotút akkor megveszem és eladom a mostanit. Ez is jól működik, de nekem az az álom... Ha előbb beleszerettem volna, talán újjonnan is megvettem volna de így már nem érdemes. Ezt is alig használtam még a tél miatt. Még a sportrészt fel se raktuk...mindene kopás és karc mentes... A helyedben vennék egy jobbkategóriás jó állapotú használtat. Ha beleszerettél egy típusba akkor utána bánni fogod...
2012. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, ha megteheted mindenképpen új. Kivéve, ha jó ismerősöd, családtag olyat tud adni, aminek ismered az előéletét.
2012. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Babakocsiból használtat vettem. (ikres) Megkaptuk 30.000 Ft- ért, újonnan pedig 200.000 Ft lett volna. Nem mindegy! Amúgy meg ki lehet mosni rajta mindent, nagyon szeretem. Hordozókat vettük még használtan, minden másból csak újat veszek.
2012. febr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4. vagyok. Természetesen, egyet értek veled, annyit én se adtam volna ki érte. De nem írta a kérdező, hogy ikresre gondol. Szerintem simára értette. De nem mindegyik babakocsi huzatját lehet teljesen leszerelni.

Én újat vettem, de ha nem lett volna rá pénzem, nem veszek újat.

2012. febr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Én azt tapasztalom, hogy a kerekei nagyon tropára mennek. Nekem 38 ezres van, annak is rosszak a kerekei. Akivel sétálunk, neki 70 ezres van és annak is rosszak a kerekei. Távoli barátnőmnek 100 ezres van és annak is rosszak a kerekei :)) Inkább olcsóbbat, de újat.
2012. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

1 én használtat az életbe soha nem fogok többet venni 2 őt vettem mind a 2 re ráfáztam mindenképpen fix kerekűt szerettem volna meg is találtamit akartam bergon babkocsi mózes részel sport kocsi részel télen nyáron újszülött kortól használható a leg tökéletesebb babakocsinak tűnt számomra ott a hejszínen ki is próbáltam de csak egy kicsit megtologattam kiizettem (20.000) ft ot á és amikor itthon rendesen lementem vele sétálni akkor jöttek a bajok elől a fék le volt ereszkedve amit fa feltolsz akkor ott marad egy kicsit azt lefúrtuk hogy zörögjön a kertekek kiestek kb 10 méterenként és a legroszabb mertezt még meg is oldottun hogy kerekek húztak az egyik irányba nem voltak egyenesek és állandóan oldalra húzott a kocsi a másikat amit vettünk ahogy elhoztuk beleült a lányom és ott derült ki hogy le van szakadva a belseje :( csak is újat

2012. febr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó Hozzászóló!

Amit leírtál az mind pont a Bergon babakocsik típushibái. Ugyanilyen szutykok a Graco-k is.


De hogy a kérdésre is válaszoljak:

Nekünk Tako van, újan vettük, már 2 gyereket kiszolgált és most a harmadikat is kiszolgálja. Sportkocsikat is vettem. Volt egy új esernyőre csukódó pierre carden-ünk, amit még az ellenségeimnek sem kívánok annyira sz@r, ezt sürgősen el is adtam. Aztán vettem egy Graco-t használtan, hogy a bölcsibe abban vigyük a gyereket, mivel az ajtókat nem zárták és nem szerettem volna, ha a Tako-t ellopják. Na ennek nyikorgott mindene, a gödröknél meg csörgött-zörgött, aztán úgy 1km-en belül minimum 3szor kiesett a kereke.

Ezen is túladtam, és ismét visszaültünk a Tako-ba.

Ezután vettem egy szintén új babakocsit, egy Pikolo Ts-t, ami a Graco Quattro Tour másolata. Ezzel semmi gond, egyetlen egyszer esett ki a kereke, de az az én hibámból történt.


Szóval. Vagy egy drágább és minőségi típust nem olcsón használtan, vagy újat, de abból is középkategóriásat minimum. Az új mellett szól még a garancia.


Nekem régen az álmom egy Mutsy Urban Rider volt. 8 évvel ezelőtt 230ezer volt, használtan sehol nem lehetett kapni, mivel új modell volt még.

Most egy TFK Buggster S-re hajtok sportkocsinak, de valószínűleg használtan fogom beszerezni.

2012. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az új felé hajlok...szívesen vennék használtat, mert elég drágák, de sajnos nincs ismerős, akinek lenne. Aztán meg a garancia sem utolsó dolog.
2012. febr. 3. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!