Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsit bántad meg,...

Melyik babakocsit bántad meg, hogy megvetted és miért?

Figyelt kérdés

A márka és a típus is érdekelne.

Az a probléma, hogy előre kell megvenni, és utólag derül ki, hogy a gyakorlatban milyen kellene, hogy legyen. Ráadásul nem tudom előre, hogy majd a babával milyen lesz, hová fogunk járkálni, stb. :) Amúgy is nehezen választok, ebből meg annyi féle van.


2012. febr. 4. 00:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én anno Titi Tritont vettem és nagyon megbántam. Körülbelül 100 méterenként 2-3 alkalommal tuti kiesett valamelyik kerék. Volt olyan is, hogy egyszerre három. Visszavittük az üzletbe, ahol közölték, hogy vissza lehet tenni a kereket, ez nem javítandó hiba. Tényleg vissza lehetett tenni, de kb. 5 perc múlva megint leesett. :-( Nem volt nagyon drága (50.000 Ft), de nekem ez az összeg is nagyon fájt, mert vehettem egy másikat azután, amit használni is tudtunk.
2012. febr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Kerria ***** válasza:
On: én nem bántam meg. nekem egy touragoo típus van, sajnos csak a neptun, mert nem engedhetünk meg magunknak drágábbat. Átlagos súlyú, könnyű vele fordulni, egyben van az irányítókar, bolygókerekű...szóval nekem megfelel. egyet vettünk, így nincs viszonyítási alapom, és emiatt nem tuom azt írni miért bántam meg, emiatt leírtam miért jó az enyém
2012. febr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Mi nem vettünk, hanem ajándékba kaptuk, igaz már egy gyerek "felnőtt" benne! :) Pierre Cardin-unk van, és ahhoz képest, hogy használt nagyon jól szuperál.Én meg nem mondom melyik fajta, de 4 éve még 80ezer körül volt az ára.Na mindegy.

Szerintem amire figyelj mikor vásárolsz.Lehetőleg legyen nagy kereke, hogy mindenhol tudjál vele menni, mert itt Magyarországon tökmindegy hol mész, így is úgy is egy csatatér..Legyen minél könnyebb, ha emelgetni Kéne bármi miatt.Boltba, orvoshoz, lépcsők miatt.Nekünk állítható a menet irány is, ami ismét hasznos, és nem csak azért, mert a baba bárhova nézhet, hanem pl. nyáron amikor süt a nap, mindig úgy lehet tolni, hogy ne süssön a szemébe a nap.Ez mondjuk a szeles időre is vonatkozik.Gondolom a lábzsák az alap tartozék, de ha nem, akkor ez is fontos ha mondjuk rossz az idő!A tároló zsebek és a háló is fontos, már csak a te kényelmed miatt is.A háló a vásárlásnál nagyon hasznos dolog.A tároló zseb pedig praktikus.Cumisüveg, és kisebb játékok miatt.

2012. febr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Az első babakocsink Pierre Cardin volt, abszolúte könnyű, jól használható kis kocsi, a hibája, hogy tényleg kicsi. Nekem 4 kiló körül voltak a babáim, három hónaposan nem fértek el benne.

A következő egy Bergon volt, na azt nagyon szerettük - volna, ha bolygókerekeset vettünk volna. Ugyanis elég macerás a normál kerekekkel közlekedni mondjuk a városban. A tanyán anyuéknál kész áldás volt a nagy terepkerék, na meg a másfél éves fiam még most is simán és kényelmesen alhat benne, de macerás vele közlekedni meg baromi nagy összecsukva is, ha beletesszük a csomagtartóba, más már nem fér, a Suzukimba meg bele se lehet tenni.

Most egy Hauck sportkocsink van a kicsinek, ez minden szempontból szuper, csak hát várjuk a kistesót és neki az nem lesz jó kezdetektől, tehát valamit kocsiügyben ki kell találnunk.

Most olyasmit nézek, amelyiknél a vázra külön felrakható mindkét kirányban hordozó, mózes, sportrész, mert így kisebbre csukható, kevesebb helyet foglal. Fontos számomra, hogy nagy, de bolygósítható kerekei legyenek, kell a nagy bevásárlókosár alul, mert elég sokat gyalog megyünk mindenfelé.

Most leginkább ez tetszik:

[link]

Remélem, végre tudunk venni egy olyan babakocsit, ami maximálisan beválik és ha lesz negyedik babó, azt is kiszolgálja.

Láttam a Brendonban hasonló tudású kocsikat, mint amit belinkeltem, csak százezer fölötti árkategória kissé sok most nekünk.

2012. febr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ilyenem van és minden szempontból tökéletes...


[link]

2012. febr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Bergon és Raf Pol utáltam nagy nehéz batár volt mindkettő elfoglalták a csomagtartót semmi se fért be melléjük (külön külön persze nem együtt).

Titi Triton kemény nehéz rossz súlyeloszlású vacak volt és a sportülése olyan keskeny és nem masszív hogy 1 éves lányomnak már nem volt jó.

Quinny Buzz nagyon dícsérte mindenki, hát egy kenyér meg egy vízzel tele volt a bevásárlója alul és tönkrement a hidraulikája.

Pegperego Pliko P3 hát ez egy árával és hírével ellentétben nagyon rossz minőségű kocsi volt lötyögtek a kerekei, pattogott az úton egyáltalán nem csillapította semmiféle rugózás benne az úthibákat, szörnyű volt.

Pierre cardin 682 és 692. Most ezek tetszenek, (még nem ilyenünk van de ilyen lesz) nem drága még szettben se, egyedüli bajom vele hogy a mózese elég rövidke) hátul fújós nagy kereke van, minden része (sportülés is) mindkét irányban a vázra tehető nekem ez nagyon fontos volt.

Sokkal praktikusabb mint az áthajtható tolókar mivel annál a bolygókerekek hátulra kerülnek és meg kell szokni újra meg újra a tolását.

Ja egyébként nem egy babánál sikerült ezeket az ismereteket felhalmozni hanem 3 nál.

2012. febr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ja és ha annyi pénzem lenne amennyi nincs akkor ezt vettem volna:


[link]


vagy ezt:


[link]

2012. febr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem ABC Design 3 Tec-em van! Fantasztikus kocsi! Tolni valami álom. Sok babakocsit toltam már, de eddig ez a legjobb. Nem bántam,hogy megvettük!
2012. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék márkát írni mert sok néven fut majdnem ugyanaz a babakocsi.

Nagy batár lengyel fix kerekű kocsink van.Az elején jó volt de most már a lányom 10 kiló a kocsi 12 és ha vásárolok majd pakolok bele elég elindulni vele.Majd megszakadok minden kanyarba mert emelgetni kell a fix kerekek miatt.

Jövő héten érkezik meg a könnyű bolygókerekes sportkocsink,alig várom.

2012. febr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekünk Chipolino tiana volt. Jó minőségű kocsi, viszont nekem nem vált be. Egyrészt a három kereke miatt(városban nehéz járdára föl-le tolni) Másrészt elég kicsi volt a mózeskosara(4 hónaposan már nem fért el benne a fiam), viszont a sportülés meg még nem volt jó, így törölközőkkel kellett "kibélelnem", hogy kényelmes legyen a fiamnak, amíg nem nőtt bele- hát az elég macerás volt... És nem lehetett egy kézzel tolni, ami nekem nagyon hiányzott.

Viszont könnyű(2. emeleten lakunk, nincs lift) és kicsire össze lehet csukni, valamint könnyű cserélni rajta a mózest-bébihordót...Így utólag nem ezt a kocsit választanám, de nem a minősége miatt. Most egy Espiro Magic4 et használok, ez minden szempontból szuper:)

2012. febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!