Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik rendesen?...

Miért nem eszik rendesen? Másnak is csinálja ezt a 3,5 hós babája?

Figyelt kérdés
Hozzápótlok tápszerrel,mert reggelre összesen 60ml tejem lesz, már a fejenállást is próbáltam,nem lesz több ez van,de most nem is ezzel lenne a probléma.3 napja a babókám nem eszik rendesen cumisüvegből,pedig ,már régóta tud enni belőle.Az történik hogy eljön az etetés ideje ugyanúgy megy minden éhes látom és amikor a szájába teszek a cumit elkezd üvöltve sírni.közel 5perces harc után úgy megy minden mint a mesében ill. régen szépen eszik,büfög elégedett.Aztán amikor eljön a következő etetés ugyanez és már kikészülünk ez egyikünknek sem jó..A cumit ismeri,nem meleg,nem hideg,nem váltottam tápszert és éhes látom rajta.Akkor mi lehet ez?!:(((
2012. jan. 30. 23:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
akkor en vagyok a legszerencsesebb,nekunk tenyleg csak a cumin lyuk volt tul/kicsi,tul nagy es ettol bestresszelt..de mar jo,azota is ha uvolt,lecsekkolom a cumit,foga meg nincs
2012. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Voltunk a tűzoltó utcai klinikán!

Vettek vért és megfigyelés alatt voltunk 1éj 2 napot, orvos felírt tejmentes tápszert és javasolta a hozzátáplálást megkezdését.Mivel 4 hónapos korban 100%-osan nem lehet megállapítani az allergiát,6 hónap tejmentes diéta és utána terheléses vizsgálat,remélve hogy nem áll fent, kinőtte.Egy hét telt el a kérdésem kiírása óta, jó sok infón rágtam át magam és ugye a kórházat is megjártuk, kijelenthetem hogy javulunk!Persze nem jó illetve túl jó tápit adtam neki én magamtól(totál tejmenteset PREGOMIN) a doki szerint nem kell annyira megvonni mindent és PEPTI-t eszünk most.Légzése sokkal javult a bőre is és ami a legszembetűnőbb az a kedve:)A poci már nem fáj és a kaki is kezd rendben lenni,de még semmi sem az igazi.

Bár fogalmam sincs hogy mi nála az "igazi" mivel anyatejes korában is sok tünet fenn állt,fogyasztottam tehéntejet,de ugye a tejalapú tápszernél jöttek ki a tünetek.De a foga is jön mindezek mellett,megnéztük egy nővérkével:D

Ha esetlen valaki készül mostanában a Tűzoltó utcai klinikára írjon, szívesen segítek neki hogy mi hogy lesz és mit vigyen magával merre menjen stb.

Én baromira örültem volna neki, de sehol nem találtam ilyet sajnos....



Ja és elfelejtettem megírni hogy az orvos szerint a véres székletet nem mindig lehet észrevenni, tehát az a tünet amiből majdnem biztosan meg lehet állapítani az allergiát,nem tűnik fel rögtön, ezért székletelemzést kellett nekünk is beküldenünk aminek még nem érkezett meg az eredménye.

Valamint az is lemaradt hogy kaptam egy véleményezést amit a körzetimnek kell odaadnom és így a baba tápszerét 90%-os támogatással tudom megvenni.

2012. febr. 17. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!