Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik rendesen?...

Miért nem eszik rendesen? Másnak is csinálja ezt a 3,5 hós babája?

Figyelt kérdés
Hozzápótlok tápszerrel,mert reggelre összesen 60ml tejem lesz, már a fejenállást is próbáltam,nem lesz több ez van,de most nem is ezzel lenne a probléma.3 napja a babókám nem eszik rendesen cumisüvegből,pedig ,már régóta tud enni belőle.Az történik hogy eljön az etetés ideje ugyanúgy megy minden éhes látom és amikor a szájába teszek a cumit elkezd üvöltve sírni.közel 5perces harc után úgy megy minden mint a mesében ill. régen szépen eszik,büfög elégedett.Aztán amikor eljön a következő etetés ugyanez és már kikészülünk ez egyikünknek sem jó..A cumit ismeri,nem meleg,nem hideg,nem váltottam tápszert és éhes látom rajta.Akkor mi lehet ez?!:(((
2012. jan. 30. 23:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Helyzetjelentés:

Most az van,hogy a doki beutalta gasztóbigyóra,de a védőnő szerint feleslegesen ne tegyem ki ekkora stressznek(én is ezt vallom),váltsak tápszert és sűrítsek nutrilonna vagy sinlac-al.Tegnap .gy is volt, 2 alkalommal békésen ettünk sokat, aztán 2 alkalommal maga volt a pokol.Ma reggel szopizott saját magától(kereste a cicit ha magam mellé tettem)de nem volt sok benne,aztán még megevett tápszert 120ml.Tehát nem mondhatom hogy rosszul eszik!Bukni viszont nem bukik azóta mióta,de a "sűrítem" cumihiszti megmaradt....El vagyok keseredve:(Lehet hogy az időjárás?!De akkor miért eszi a kezét állandóan???Foga nem jön(max mocorog) doki megnézte.Bár anyukám szerint most hogy jön ez az ízért ilyen.

Pfff picit "feladom" mert már nem tudok mit tenni,de azért holnap új ötleteim lesznek remélem vagy "megjavul" a gyerek:)))

2012. febr. 3. 14:45
 12/22 A kérdező kommentje:
JAjj azt akartam írni hogy most jön ez az időjárás!Érzi a frontot...
2012. febr. 3. 15:08
 13/22 anonim ***** válasza:
mivel surited?akkor en is valtsak tapszert?azt hallottam az megviseli a kis gyomrat
2012. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Leírom a nevét: Nutrilon Nutrition


[link]

ezen a linken meg is nézheted, alul van majdnem a sinlac alatt!

Holnap azt is veszek,az is jó,sőt azt külön is adhatod neki a nutrilon meg csak sűríti a tápszert vagy az anyatejed..Milyen tápszert használsz?

2012. febr. 3. 20:01
 15/22 A kérdező kommentje:

NUTRILON NUTRITON 135g


Szentjánoskenyérfa mag kivonatot tartalmazó sűrítő, speciális gyógyászati célra szánt tápszer. Könnyen oldódik melegítés nélkül is, tejmentes és gluténmentes. Alkalmazható tápszer oldatok, anyatej vagy készételek sűrítésére, illetve önmagában vízzel elkeverve étkezés előtt vagy közben. Ajánlott rendszeres, visszatérő bukás, reflux terhességi hányás, hányás és nyelési nehézség esetén. Újszülött kortól adható.

2012. febr. 3. 20:02
 16/22 anonim ***** válasza:
szia. köszi hogy visszaírtál. mi is ezt kaptuk csak én előetetésként adom neki. azért várni kell egy pár napot hogy jobb legyen, nálunk már egész jó a helyzet. várj egy pár napot biztos jobb lesz. az én fiam egyre többet eszik, mikor elkezdtuk 490ml-t evett, most már ennél többet szopizik. ja nekünk még a gastrotuss babyt is javasolták, recept nélkül lehet venni. még ennyit szoktam hogy szopi közbe nem teljesen vízszintesbe fektetem hanem kicsit ültetem.
2012. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok4

Ma beutaltak minket a Tűzoltó utcai gyermek klinikára, jövőhétre kaptunk időpontot.

Reflux és tejallergia gyanúja miatt.3 napot/éjjelt bent kell legyünk megfigyelésen,ha hazajöttünk megírom h mi történt, hogy ha valaki hasonlóképpen járna mint mi, már előrébb legyen.Mit nem adnék, ha most nekem is elmondaná valaki részletesen hogy mire készüljek a kórházban....

2012. febr. 7. 16:37
 18/22 anonim ***** válasza:
Szia. 3.vlaszol vagyok. Nlunk tegnap volt a doki,afta van a kis szjban. Nekünk attl van az üvölts,evs előtti hiszti.Ma mr n is bőgtem vele,iszonyat. Kaptunk r ecsetelőt.
2012. febr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
szia. 7. válaszoló vagyok. voltatok a kórházban? mi volt? javult a helyzet?
2012. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi az érdeklődést, holnap reggel 9-re megyünk és majd kiderül hogy hány nap megfigyelés lesz.Ha kijöttünk írok!

Üdv

2012. febr. 14. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!