Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája sem aludt (rendesen...

Más babája sem aludt (rendesen) ma?

Figyelt kérdés

15hós a babám és eddig minden nap ebéd után aludt 3órát. Ma fél órát aludt és még mindeg fent van. Ásítozik, dűlöngél és rettentő nyűgös is, de nem alszik el.

Mindent próbáltam már: cicit, sötétítést, éneklést, ringatást, szellőztettem is, le is fárasztottam már, de semmi...:(


2012. jan. 17. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Együtt érzek!!!! Vsz. a hó miatt van.

Az én egyik kisfiam (1 éves) az ágyában ordít, dülöngél a fáradtságtól... konkrétan 6 órája nem aludt, akkor is csak nagyon rövidet. Nem tudok már mit csinálni vele, ha kiveszem, akkor is ordít, ringat sem jön be, és semmi, ahogy te is írod!!! :(((( Van egy ikertesója, ő sem aludt sokat, de legalább nem ordít!

Amúgy irigyellek a 3 órás alvásokért normál esetben, nálunk napi 2x fél óra a max!!!

2012. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:( hó...erre nem is gondoltam. De most úgy néz ki bealudt a cicimen. Hál isten!
2012. jan. 17. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én 15 hónapos lányom alig aludt ma. Bár 3 órát nem szokott, de ma talán fél órát tudott aludni napközben, és tök nyűgös.

Amitől viszont én is az vagyok, és ilyenkor erősítjük egymás gyengeségeit.

Brrr...ma rossz napunk van.

Lehet az időjárás miatt vagy tudja a fene...

2012. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az éjszaka volt nyűgösebb, sokszor fent volt. Napközben is kevesebbet aludt, de legalább nem volt nyűgös... 5 és fél hónapos
2012. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 hónapos pici lányom sem akart bent aludni. Aztán kimentünk a hóba, és kb. öt perc múlva már engedhettem is le a sportrészt fekvő pozícióba. Másfél órát aludt kint, aztán betoltam az előszobába, mert már kezdett szürkülni, ott még aludt egy felet. Érdekes, ha a kiságyában alszik, az fél óránál soha nem több nappal. (Sajnos éjjel sem mindig.:()
2012. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom egy percet sem aludt, pedig 2 órát szokott. Nálunk még nincs hó egyébként.
2012. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam sem aludt ma, egy percet sem, és itt nincs hó és egész délelőtt kint voltunk, reggel 9től 1 órakor jöttünk be. Utána lementünk még a boltba (babakocsival), hátha elalszik, 1 órát voltunk oda, de nem.

Igaz az én fiam egy ideje egyáltalán nem akar aludni napközben, 3-4 naponta tudom rávenni az alvásra, akkor alszik délben 3 órát, és este 10kor alig tudom ágyba parancsolni (2 éves).

2012. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!