Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engeditek mászni a babátokat...

Engeditek mászni a babátokat az udvaron /fuvon/?

Figyelt kérdés
Persze csak ha nagyon meleg van.
2009. máj. 29. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én igen. Az én lányom 11 hónapos de mióta jó idő van ő mászkál kint. Sajnos még fű sincs tehát a járdán, földön, mindenhol csúszik mászik és nagyon élvezi. Csak vigyázni kell hogy se túl meleg, se túl hideg ne legyen a talaj.
2009. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engedem. Fel kell fedezniük a világot és ehhez bizony az is hozzátartozik, hogy a fűben másszon, lépegessen. Sőt, ha szép az idő, bizony még a zoknit is leveszem a lábáról és hagyom, hogy tornáztassa a lábizmait - a legjobb lábtorna.
2009. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy. Főleg mezítláb. Persze optimális hőmérséklet mellett.
2009. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Milyen ruhát adtok rá kintre?Csak body vagy nadrág,zokni?Nem lesz rogton koszos vagy zold a futol?
2009. máj. 29. 19:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudod elkerülni hogy ne legyen koszos, de hát gyerek, hagy legyen koszos :) Melegben elég a body, vagy ksnadrág és poló. Ha nagyon zavar hogy piszkos akkor nevezz ki játszós ruhát és vidd ki abban.
2009. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat!

Ha nincs rajta nadrág,nem horzsolja le a térdét /pl.a járdán/?

2009. máj. 29. 19:08
 7/11 anonim ***** válasza:
nem fogja, ha nem jó neki úgyse mászik tovább. kislányom még soha nem horzsolta le, pedig nap mint nap mászik a járdán, kavicson
2009. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudj, utsó válaszoló, meilőtt másztatnád a gyereked a járdán a kavicson, légyszvíves tedd, meg azt, hogy próbáld, hogy miylen kemény a járda kis térdéne.Szerintem tegyél rá térdvédőt, mert ártani fog a kemény kő a térdízületeinek!Télleg jóindulatból mondom, én kipróbálta, azóta csak a füvön enfgedem mászni a babót, vagy térdvédőt teszek rá.
2009. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy engedem. Nem is tudnám visszatartani, úgy teper. :)

Nálunk vannak udvari nadrágok, amiket már nagyi megfoltozott a térdén, mert kilyukadtak. Amikor nagy meleg volt, akkor vékonyabb térdnadrágban mászott mezítláb.


Ahogy egy ismerősöm mondta, az a jó a gyerekben, hogy mosható. Ahogy a ruhái is. Így fedezi fel a világot, eszembe sem jutott megakadályozni, hogy szinte akárhol másszon, míg meg nem tanul járni.

2009. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A gyerekek izületei, csontjai még nagyon nagyon puhák, meg sem érzik, hogy a beton kemény. én még 10 évesen is azzal szórakoztam tesómmal, hogy a 30 lépcsőfokos lépcsőn csúsztunk le fenékkel, és élveztük, mint a csúszdát. Kipróbáltam 22 éves fejjel, azt hittem betojok a fájdalomtól!Ne aggódj, hagyd ott is menni!
2009. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!