Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan etessem a kiskanállal?

Hogyan etessem a kiskanállal?

Figyelt kérdés
4 hós babámmal kezdtük a gyümit. Nagyon tetszik neki, szerintem szépen is eszik, nem lesz olyan még a boldogság is, de hogy próbáljam a kanállal? Minél hátrább, persze nem a torkán ledugni, de hogy minél kevesebbet lökjön ki, vagy ez nem jó, mert megszokja, h csak nyeli, mint kacsa a nokedlit. És egyébként ez után kell külön böfiztetni?
2009. máj. 29. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Eloszor csak tedd epp a kanal hegyet a szajaba,hogy szokja.Biztos hogy ki fogja kopni par alkalommal,de majd megszokja.Nem kell nagyon hatra nyomni,mert fulladozni fog.
2009. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én vettem babáknak való etető kanalat (NUK azt hiszem), nem teszek rá sokat, kb. 1/2-ig, 3/4-ig van (semmiképpen sem púpozom) és az alját lehúzom a tányér szélén. Csak a kanál fejét teszem a szájacskájába, nem dugom hátrébb. Nagyon ügyesen megeszegeti róla az ételt, nem is igen folyik vissza. Szerintem az adag nagyságán múlik, visszalöki-e (na meg persze hogy ízlik-e neki a kajcsi). Eleinte én is jól megpakoltam a kanalat, kaptam is vissza a pürét egy-az-egyben :) Ja, és ő is kap egy kanalat a kezébe, boldogan hadonászik vele :)
2009. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok, lemaradt hogy büfiztetni mindig megpróbálom, de sokszor nem jön semmi. Kb. 5 perc után lerakom őkelmét, és mivel sokat van hason egy idő után van hogy bukik-büfizik egy kicsit, de nem vészes.
2009. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell hátrébb dugni, engedd hogy ő kapja be annyira amennyire tudja. Ez nekik alakul majd lassan hogy ne kiköpje , hanem megtanulja a szájpadlásához felnyomni az ételt. Türelem!
2009. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!