Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány kg volt a babátok amikor...

Hány kg volt a babátok amikor elindult?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 22:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Mi a bajod a 8,5-tel? Simán lehet, akár kg, akár hónap! Elmondanám, hogy az én gyerekem még nincs 6,5 kg 7 hónaposan és bútorokba kapaszkodva oldalazva lépked. De biztos ezt sem hiszed... megáll az eszem. Az ember válaszol egy kérdésre, ami csak arról szól, hogy a saját babája hány kg volt, válaszol, és lepontozzák??
2009. máj. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%
9 kg, 13 hó, kisfiú
2009. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
24%

Szerinted oda volt írva, hogy kg, azt hittem hogy hónapos. Nem igaz, hogy olyan bunkó társaság van itt mostanában, hogy állandóan kötözköttök. Itt vagyok 2 éve az oldalon és eddig meg voltam elégedve, de úgy látszik, most már minden baromnak van netje. Azért a 8 hónap kicsit hihetetlen lett volna, nem?

Köszönöm a két évet, a soha viszont látásra gyakorikerdesek!!!!

2009. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%
Jah, és nem én pontoztam, nem szoktam, biztos másnak sem tetszik a stílusotok. :P
2009. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudni kell kedves olvasni, ha azt kérdezi a kérdező, hogy hány kiló, akkor a 8,5 az 8,5 kiló... és te voltál előbb bunkó, én csak arra reagáltam viszont... Jobb is, ha nem jössz ide, eggyel kevesebb okoska lesz itt. Aki mielőtt gondolkodna kicikizi a másikat!
2009. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Az én lányom két héttel múlt 1 éves, kb 8.2 kg, de egyedül még nem megy. Nem én pontoztam le a válaszolót és értettem mit akar mondani.
2009. máj. 29. 14:06
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Még abszolút nincs elkésve... a lányom már 9 hónaposan tudott lépegetni 4-5-t, de aztán zsupsz négykézlábra vágta magát és úgy közlekedett, de iszonyat gyorsan. Egyáltalán nem érdekelte a 2 lábon járás öröme, mi nem is erőltettük. Van ilyen tologatós izékéje, ami jobb, mint a holdkomp, mert saját magának kell egyensúlyoznia, a saját súlyát cipelnie, súlypontot áthelyezni, stb, na, ez nagyon tetszett neki már elég korán, egyedül mégsem akart menni. Azt sem igényelte, hogy a kezét fogva sétáltassuk, sőt.

Aztán pont 15 hónaposan egyszer csak nem ment tovább négykézláb, hanem csak 2 lábon és láthatóan nagyon boldog volt tőle. 2 nap múlva már alig tudtam utolérni :) Azóta is imád szaladgálni, és azt is élvezi, hogy közben mindenfélét tud cipelni a kezében ide-oda :)

2009. máj. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, h hihetetlen a 8 hónap, de az ismerősöm iker fiai közül az egyik 8 hónapos 1 hetes volt amikor elindult (én ezalatt azt értem, h segítség nélkül ment kb 2-3 lépést)
2009. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!