Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben járatjátok otthon most...

Miben járatjátok otthon most elindult babátok? Én csúszásgátló zokniban, de anyósom azt mondta, hogy jó minőségű (pl:siesta) cipőt adjak rá, akkor is, ha otthon vagyunk.

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Siesta szandálba, orvos javaslatára.
2010. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a védőnő azt mondta, hogy nem kell cipő, ha nem hideg nagyon a kő (konyhában). Inkább 2 zokni.


Az természetesebb, pl nyáron is minél többet mezítláb mászkáljon homokban, füvön stb.

2010. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
puhatalpú bőrcipőben. ez nem deformálja a lábát, olyan, mintha mezítláb lenne, viszont nem tud benne elcsúszni.
2010. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Zokniban a jó vagy liliputis puhatalpú cipőben ami érzésre olyan neki mintha nem is lenne semmi a lábán viszont csúszásgátlós és nem fázik fel benne. A cipő nagyon nem jó! Elég ha kint cipőben van. Mezitláb érez rá a dolgokra és nem deformálja a lábát. a másik meg, hogy én sem szeretnék egész nap cipőben lenni itthon pedig már tudok járni. :p
2010. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De,azzal ártok a lábának,ha csak zoknit adok rá? Én azt hittem ez a legjobb megoldás.....
2010. jan. 25. 12:37
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

vásoncipőben, aminek merevített a boka-része, mert nagyon hideg a padló.

de tavasszal és nyáron zokniban vagy mezítláb lesz.

2010. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok

zetpoll márkájú cipő

2010. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az a legjobb amit tehetsz érte ha csak zokniban van! Csak fel ne fázzon. Adj rá inkább 2 zoknit ha hideg a padló. Az enyém is kettőben van.
2010. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bent zokniban van, a nagyoknak se adtam soha bentre cipőt..sokkal jobb a lábnak, így tudnak mozogni a lábizmai, így erősödnek, a cipő csak gátolná..max, ha nagyon hideg a padló, puha talpú kis cipőt adj. Egyébként sok gyerekorvos és ortopédorvos nem is ajánlja a Siesta cipőket, hiszen a baba fejlődő lábának nem tesz jót, ha nem engedik a lábizmokat mozogni és a haránt betét se kell egy egészséges babáknak, az meg, hogy kimondottan magas szárú legyen megint csak nem kell. Ha a baba lába elég erős ahhoz, hogy magától felálljon, lépegessen, nem kell külön bokatámasztás...
2010. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mezítláb, csúszásgátlós zokniban.

Ortopédián azt mondták, sokat legyen mezítláb.

2010. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!