Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Onnantól kezdve, hogy babátok...

Onnantól kezdve, hogy babátok elindult mennyi időbe telt még stabilan tudott járni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónapos, most indult el, én ezalatt azt értem, hogy egyedül megtesz kb.6-8 lépést aztán fenékre huppanik. Mennyi idő, mire megtanul úgy járni, hogy nem esik el úton-útfélen?
2010. máj. 17. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 hónap alatt belejött. 13 hósan indult el, 14 hós korára már stabilan járt, most 15 hós és majdnem szalad.
2010. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 12 hónaposan indult el, most 14 hónapos és már kint is elengedi a kezem, a lakásban pedig 1 hónap után kezdett stabilan járni. Viszont kint az udvaron a hepe hupás talaj miatt jóval később engedte el a kezem.
2010. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 11 hónaposan indult el, már szaladgál. Egy évesen már stabilan járt.
2010. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 18. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!