Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor babátok elindult...

Amikor babátok elindult önállóan, kapaszkodás nélkül, nem féltetek, hogy nekiesik valaminek?

Figyelt kérdés
Kisfiam a napokban indult neki és néha olyan lendülettel megy, hogy a frász jön rám :( A szívem megáll néha, hisze nem tudok minden bútort elrakni az útból, nem pakolhatom ki a lakást, de rettegek, hogy nekiesik valaminek :(
2010. júl. 17. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Az én lányom 11 hónapos még csak most áll fel a kis ágyban,de én már most félek nagyon,hogy mi lesz ha elindul!
2010. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eleinte kezdődött ugye azzal hogy amikor felállt a kiságyban, jaj eldőlt :) Aztán ezzel megbarátkoztam, láttam, nem lesz semmi baja. Utána jött, amikor a bútorok mellett kezdett kapaszkodni.... most meg ez. Nem vagyok parázós típus de ma is láttam, hogy úgy nekilódul, nézni rossz :( Lelki szemeimmel látom, ahogy neki zuhan egy éles szegénynek, saroknak :( vagy csak rosszul esik hasra és beüti az arcát....
2010. júl. 17. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,de vigyázni kell nagyon a nyomában kell lenni mindig,a sarkoktól kell nagyon félni.Minden baba elesik!!!
2010. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát igen, ez ezzel jár, sokat esnek ilyenkor, én mindig vele vagyok, mást nem tudok tenni, nagyon féltem én is, volt hogy csak hasra esett a parkettán, tehát nem esett neki semminek, és mégis folyt a vér a szájából :(
2010. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na ettől félek én is :( Ott vagyok mellette de néha mégis megtörténhet a baj :( Olyan kis szeleburdi :)
2010. júl. 17. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!