Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is fürdik, ill. alszik...

Más is fürdik, ill. alszik együtt a babájával?

Figyelt kérdés
A 8 hós kislányom velünk alszik,és nekünk ez tökéletesen megfelel,mert imádunk együtt aludni,és pár napja vele fürdök,és azt is nagyon élvezi,de sokan rendesen hülyének néznek emiatt,meg hoy akkor minek a kiságy,ha nem abba van.A bunkó,beszólogatós válaszok kerüljenek:)
2009. máj. 27. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is sokáig aludtunk együtt a babával.Persze, mindenki elmondta a maga véleményét, de nem érdekelt!Most a saját helyén alszik, de ha ki akar jönni hozzánk, mindig odavesszük. Szerintem a lényeg, hogy a baba jól érezze magát!Fürdésről még nem tudok nyilatkozni, mert még kicsik vagyunk az együtt fürdéshez:)
2009. máj. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is együtt fürdök a 8 hónapos kisfiammal, mert így kényelmesebb. Leszakad a derekam ha csak beteszem és 10 percig hajolok a kádba, hogy fogjam.

Együtt alvás???? Ha nyügös és fáj az inye én is együtt alszom vele. Minden éjszaka vele aludnék, de tudom hogy ez nem jó és türtöztetem magam. Ha neked ez így megfelel és a párod sem nézi rossz szemmel, akkor miért itélnének el. Ugyis olyan hamar felnőnek, addig öleljük és puszilgassuk őket amig engedik. Utánna már ugysem tehetjük.

Boldog babázást!!!

2009. máj. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! En is egyutt furdok kislanyommal, es nem azert mert igy kenyelmesebb(persze az is), hanem mert imadjuk azt amikor reggel egyutt ebredunk, es jatszunk. Engem is sokan kioktattak, de nem erdekel. Es a ferjem is imadja, hogy ott van velunk. Furdeni en is szeretnek vele, de mind attol felek, hogy esetleg atadok valami nemi betegseget.Kislany...
2009. máj. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok...nem furdok, hanem alszom.Veletlenul elhibaztam.
2009. máj. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk apa fürdeti a 8 hós fiunkat, de velem együtt alszik, sőt, ha még nincs kedve este aludni, és csak egy percre is kiteszem a lábamat üvölt.

Fiam már a kórházban üvöltött, ha nem velem feküdt az ágyon, utána itthon sem volt szívem a kiságyba tenni, mai napig, napközben is csak úgy alszik el, ha ott fekszem vele, de nem érdekel, Ő a mindenem...

2009. máj. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!