Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok még ENNI, miután...

Szoktatok még ENNI, miután leteszitek a babát aludni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 22:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi letettük a kicsiket és utána vacsoráztunk a férjemmel
2012. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, meg is látszik.
2012. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Előfordul.
2012. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem. Igaz az én gyerkőcöm már 22 hónapos. Kb. féléves koráig annyira féltem, hogy elapad a tejem és majd nem tudom szoptatni, hogy minden szopizás után kajáltam, még este is amikor elaludt. De ilyen 1-2 szelet kenyerekre gondolj... Na ennek meg is lett az eredménye, nemhogy fogytam volna a szoptatástól, hanem jöttek fel szépen a kilók. Akkor megfogadtam, hogy leállok a zabálással, csak mértékkel eszem napi kb. 3-szor, és próbálom betartani, hogy 6 után már ne egyek. Kb. 10-12 kilót fogytam 2010 szeptemberétől.
2012. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Régebben, amikor 7 körül már elaludt, utána vacsoráztunk. Most fél 9 - 9 körül alszik el, utána szoktunk még néha tv-nézés közben nasizni: jégkrém, gyümölcs, chips, ilyenek.
2012. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam "nasizni" vagy egy szendvicset vagy gyümölcsjoghurtot vagy gyümölcsöt. Mostanában például rá vagyok kattanva a mandarinra, kb egy fél kilot képes vagyok bevágni.
2012. jan. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
sajnos igen mert kopog a szemem. két gyerek a nagy 6 éves a pici 3 hónapos mikor megjön a nagy az oviból általában nincs időm enni estig 9 re vannak mindketten ágyban én meg a hűtő előtt. De megpróbálok időt szánni rá fürdés előtt mostantól.
2012. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, inkabb gyumolcsot vagy/es joghurtot.
2012. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Sajnos igen és rám is szaladt néhány kiló! :(((

(Ilyenkor van nyugalom a házban és nyugodtan tudunk enni a férjemmel.)

DE már próbálok figyelni, hogy mit eszek és mozgok is 'majd minden nap.

És Te kedves kérdező?

2012. jan. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Pár hónapig egyedül voltam kisfiamra, mivel párom külföldön dolgozott. Nah, akkor volt, hogy az első normális (azaz nem a gyerkőc kajájából való kóstolós falatok) étkezésem úgy köbö este 7-8 körül volt...és volt, hogy igencsak sokat ettem egyszerre... :S Már újra együtt a család, viszont mivel párom későn jön meg a munkából, miután a gyerkőcöt (1 éves) ágyba teszem 8,30 körül, még nassolunk valamit, jó dolog beszélgetni kaja közben. Sajnos az eredménye látható is... De most ezen dolgozom, hogy ez változzon... :)
2012. jan. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!