Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S.! 4. napja nem eszik!...

S. O. S.! 4. napja nem eszik! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szerdán jöttünk haza a kórházból, de ott még normálisan evett. Alkalmanként 180-200 ml-t. Viszont hazahoztunk egy vírust, csütörtökön egyszer hányt és egyszer ment a hasa. Viszont délutántól másnap hajnalig hőemelkedése ill. láza volt. Azóta az sincs. Meg étvágya sem. :(

A napi 5-6 étkezés lecsökkent 3-ra, és akkor sem eszi meg az adagját. Ma kb. 500 ml-t evett összesen. Az utolsó étkezése délután 4 után volt. Vizet, teát sem fogad el.

Mit tegyek? Nem fog így kiszáradni? Hogy hozhatnám vissza az étvágyát?


2012. jan. 8. 19:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
orvoshoz vitted? mert az az első,ne itt kérdezd hívd az orvost
2012. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
menni idős? Könnyen kiszáradhat, folyadékpótlás és ásványianyag, só pótlás kell neki feltétlenül, mielőbb vidd orvoshoz! Ez nem játék!
2012. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Holnap orvoshoz!!! A kiszáradás veszélyes dolog. Infúzióra kötik. Ez nem étvágy-kérdés.
2012. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

mennyi idős? ha kicsi még akkor azonnal kórház!

ha már nagyobb akkor nem baj ha nem eszik, de inni kell, pipettával akár. bár ha csak tejcin él még akkor gondolom kicsi, akkor viszont be kéne mennetek :(

2012. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Szopik ez a baba, vagy tápszeres? Egyáltalán, mennyi idős?
2012. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
27%
Miért nem vitted orvoshoz? Hogy lehet ennyi eszed, hogy itt kérdezősködsz?!! Így ki fog száradni!
2012. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha elesett, száraz a kis bőre, AZONNAL kórház! Ne várj az étvágyra!
2012. jan. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Kedves 6. válaszadó. Nem szapulásra vagyok kíváncsi, inkább tartsd meg magadnak a véleményed. Köszönöm.


4 hónapos, tápszert eszik, és már elkezdtük a hozzátáplálást is. A kedve nem rossz, nem elesett. Egyszerűen csak nem eszik.

Azért nem vittem még be, mert így is összeszedtünk a kórházban egy vírust, amit leírtam ugyebár, de szerencsére átesett rajta. Viszont ha most beviszem, tele van az osztály fertőző beteggel, tuti elkap megint valamit, és megtetézem a bajt. Meg most alszik, nem szívesen kapom ki az ágyából, hogy újabb 3 órát várhassunk mire felveszik az osztályra.

Gondoltam holnap beviszem a doktornőjéhez..

2012. jan. 8. 19:48
 9/24 Alinaaa ***** válasza:
A keresztlányom a fogzástól nem volt hajlandó enni. De neki a tejjel volt a legnagyobb baja. Csak a kanalat fogadta el és a rendes ,,kaját,,. Nem lehet, hogy neki is a foga?
2012. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Egy ideje nyàladzik, de nem làtom duzzadtnak az ínyét. De a fogzàs biztosan beindult..

Most az is eszembe jutott, hogy tàpot is vàltottunk. Beba HA 1 Pro-ról sima Beba Pro 1-re. Most egyébként felkelt, evett 120-at, és visszaaludt. Így kb. 650-nél tartunk ma, most szàmoltam.

Szerintetek felébresszem éjjel egyszer enni vagy hagyjam reggelig? Àtalussza az éjszakàt.

2012. jan. 8. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!