Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féléves babának kötöhártyára...

Féléves babának kötöhártyára lehet használni tetránkenöcsöt?

Figyelt kérdés
Még nem tudtaom elérni az orvost . Kamillázom.
2009. máj. 21. 16:52
 1/8 A kérdező kommentje:
kötöhártya gyúlladás
2009. máj. 21. 16:57
 2/8 anonim ***** válasza:
bőrfertőzések kezelésére való a tetrán kenőcs!!!
2009. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És csecsemőnél még véletlenül sem szabad alkalmazni. Ne haragudj, de hogy jutott ez eszedbe???
2009. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz holnap.Felír majd szemcseppet.A tetránt nem szabad használni.Holnapig kibírja.Az én gyermekemnek is gyakran begyullad a szeme.
2009. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tetran szemkenöcs a nyagy fiam azt kaprá az valorá csak csecsemönek nem valo talán az utasítást is elolvastam
2009. máj. 21. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Vidd dokihoz!!!Addig esetleg kamillával tisztogasd.Az én kisfiam Tobrex szemcseppet,illetve Tobradex szemkenőcsöt kapott.
2009. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vok.Most látom,h kamillázod.Mást ne is tegyél.Én a Szem Klinikára vittem.Igaz,h sokan voltak,de úgy gondolom a legjobban ott látják el.Így is történt...
2009. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kamilláztam és mára már nem csipásodott be köszi mindenkinek
2009. máj. 22. 13:42

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!