Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tervezhet Őlédisége?

Mi tervezhet Őlédisége?

Figyelt kérdés
3-4 napja 5 hónapos kislányom azzal szórakoztatja magát, illetve engem (?!), hogy a hátán fekve lenyomja a sarkait és megemeli a fenekét. Ezt csinálja, ha játszik, ha fürdünk és persze pelenkázáskor is, hogy anya is élvezze a dolgot. Lehet ebből valamiféle mozgásfejlődés? Még nem igazán forog, csak kis segítséggel. Kellhet ez a mozdulat, hogy magától menjen a forgás?
2009. máj. 21. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálta.
2009. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem az átfordulásra készül.
2009. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt csinálja az én fia is, de nem tudom minek. Ő i 5 hónapos, már forog oda-vissza, úgyhogy ő biztos nem azért. Én arra tippelek, hogy ülni szeretne, azért dobálja a popsiját. Utál feküdni, de ülni persze még nem tud:)
2009. máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így erősíti az izmait, amire a következő mozdulat sorhoz fog kelleni neki. Az én kisfiam a hasán feküdve felemelte a kezeit és a lábait, mintha repülőzne és ezzel erősítette a hátizmát, majd nemsoká fel is ült.
2009. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!