Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Aventes cumisüvegeket...

Az Aventes cumisüvegeket továbbra is használjátok? Vagy lecserélitek?

Figyelt kérdés
Nekünk minden cumisüvegünk Aventes..most megijedtem,hogy egészségkárosító hatása van!milyet ajánlotok?
2009. máj. 21. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a sima dm-eset használtuk.A célnak tökéletesen megfelel.(Igaz ő nem tápszeres baba volt,csak inni kapott belőle.)

Sokan dicsérik a Mam-ot és a Nüby-t is.

2009. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért károsító az Avent? Kicsit megijedtem, mi csak azt használunk, tápszeres a babám. Mi ez az egész????
2009. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2009. máj. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én fiam már másfél éves, és születésétől Aventos cumisüvegei vannak. Én már nem akarom ezeket kidobni és újakra beruházni, amúgy is már alig használ cumisüveget, csak a reggeli és esti tejet, most tanulja a pohárból ivást (a csőrösre nem tudtam rászoktatni), szóval én már tuti nem veszek újakat. Teljesen egészséges kisfiúcsak, sosem volt beteg, és semmi rendellenesség nincs vele kapcsolatban.
2009. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerintem,ha annyira káros lenne,mint ahogy mondják..akkor már régen betiltottak volna minden műanyag cumisüveget..hisz mindben van valamilyen károsító anyag!!
2009. máj. 21. 11:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekünk is csak Aventes üvegünk van. Mi le cseréljük az biztos! 2 hónapos a kislányom és tápszeres.

2009. máj. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Másfél éves a fiam,mióta megszületett Avent-ot használunk.És szertintem is úgy van ahogy írod,ha károsítaná az egészségetmár rég bevonták volna a forgalomból.Ezt szokta meg a gyerek,mást el sem fogadna.Kaptunk ajiba másfajtát,csak úgy repült a szobán keresztül.:-)
2009. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van Avent és Mam.

Eddig használtuk az Avent-et Mam fejjel, mert csak úgy fogadta el a babám, de én megijedtem, kidobom az Avent üvegeket.

Lehet, h hülyeség, de mi még valszeg sokáig fogunk használni cumisüveget, így nem kockáztatok.

A Mam nem káros.

A Mam és Avent cumifejek pedig kompatibilisek, szóval ha ki akarjátok dobni, a Mam üvegre rá tudjátok tenni az Avent fejet. Így nem zavarjátok be a babátokat.

Az üveg üveg is jó megoldás, csak én olyan kétbalkezes fajta vagyok, hetente vehetnék másikat! :)

Ki tudja, h mi az igazság ebben az egészben? Nagy port kavart, az tuti. Azért én nem használom többet, biztos, ami biztos alapon.

2009. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!