Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek csak tápszeres a...

Akiknek csak tápszeres a babája, milyen gyakran cserélitek le a cumisüvegeket vagy vesztek új cumikat hozzájuk?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Havonta veszek új cumit. Üveget csak egyszer cseréltem, mert az első már kicsi lett:), így nagyobbra váltottunk, de azt nem fogom havonta cserélni. Ki szoktam főzni. Majd meglátom, mikor lesz szükséges az üveget is cserélni, de egyelőre nem tudok ilyen okot.
2011. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az üveget nem cseréltem még le, 6 hónapja használjuk. A cumikat csak a méret miatt váltottam, kb. 3 hónapig voltak használatban, tökéletesen épek. Már csak hetente sterilizálom őket, így hamarabb fogok újakat venni.
2011. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Egyáltalán nem cseréltem le. Két üvegem van: egy teás és egy tápszeres, fejet se cseréltem. Végig az egyes cumit használjuk
2011. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is tápszeres volt,és most a tejet is még cumisüvegből issza.Az üveget nem cserélem de a cumit azt 2 hetente cserélem,mikor még tápszeres volt akkor is így csináltam.Szerintem hígénikusabb sűrűbben cserélni a cumit.
2011. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Avent 1-es cumit hány hós korig használtátok? Bocsi,h belekérdezek,de érdekel. Mert az 1-es eltömődik a 2-es pedig ömlik! :) Szóval nem tudom melyik lenne a jobb 3 és fél hós kislányomnak. A Nuk-os cumisüvegből is túl gyorsan jön. Egyébként én is csak a szilikoncumit cserélem le,havonta, és hetente főzőm ki. :)
2011. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 hós lesz most szombaton,de mi már a 3-as cumiját használjuk az Aventnak.Nem ömlik belőle.
2011. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2és fél hós a kislányom 2-es Tommee Tippee cumit és üveget használunk.Üveget és cumit is csak a méret miatt cseréltem még,minden használat után sterilizálom őket.
2011. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!