Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korban kezdenétek...

Hány hónapos korban kezdenétek el használni a baby kompot?

Figyelt kérdés

2011. dec. 23. 21:45
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
hát, érdekes dolgok ezek, mert nem egész napi használatara gondolok! De ez amikről írtok ez biztos nem 5 perc kompozástól van! Ezt ne mondja senki! Ha egész nap benne lenne, és erőltetném neki akkor igen.
2011. dec. 25. 17:15
 22/23 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,szerintem időnkénti kompozástól SEMMI baja nem lesz a Babádnak. Nyilván nem egész nap abban akarod tartani. És hát igen, elgondolkodtató, hogy akkor azok a szülők, akik járni "tanítják" a babát (értsd: kézen fogva vezetik), nem "ártalmasak"-e a baba számára ...

Mint írtam, alapvetően én sem voltam egy komp-párti, de amióta megvan a Kisfiam, boldog vagyok, ha 5 percig ellökdösi magát benne, mert addig mondjuk fel tudok öltözni :-)

2011. dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
totálisan igazad van!!!! Sok más dolog is ártalmas lehet, amiről nem is hinnénk. Hát használjuk, mert ő élvezi:)és ez a lényeg
2011. dec. 26. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!