Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves korig "lehet"...

Hány éves korig "lehet" használni utazóágyat? Mennyire nehéz egy ilyen ágyat összerakni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
2 éves gyermekem a nagyszülőknél még utazóban alszik, bőven elfér, szereti is.Pofon egyszerű összerakni,2 helyen kell megnyomni az ágy szélét, és összecsukható egy mozdulattal, nagyon pici helyen elfér, könnyű hordozni.
2011. dec. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a "mai" utazóágyakat lehet addig is használni amíg szükséges a "magas ágy" A miénknek az alján a kerekeken kívül 6 feltámasztása van még, így biztosan nem rogyik össze. A kisfiam most 15 hós ebben alszik éjszakánként mellettem, mert a rácsos ágyat valamiért nem szereti. Így legalább a testvérét nem ébreszti fel :) vettünk bele egy matracot és ebben imád aludni. Van neki az egyik rövidebbik végén egy cipzáras kijárat, így tud közlekedni. Összerakni és szétszedni nagyon könnyű, szinte 2-3 mozdulat és egészen kicsire össze lehet csukni. (mondjuk legalább két óra volt mire először rájöttünk a mozdulatra )

Tehát én maximálisan meg vagyok vele elégedve.

2011. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
könnyű összerakni, és nekünk nagyon bevált. sokszor vagyunk vidéken nagyszülőknél, illetve szeretünk elutazni pár napra. ilyenkor ebben alszik, illetve ebbe tudom biztonságba betenni. utazáshoz kb.3 éves korig használható.
2011. dec. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket! A fiam 14 hónapos, de vhogy most jutottunk el odáig hogy már nem ártana neki venni egyet!
2011. dec. 6. 10:48
 5/7 xStefix ***** válasza:
Az enyém lassan 4 éves, de még ebben alszik anyuéknál. Igaz, az itthoni kiságyat is végigéri már, ezt most cseréljük, de valahogy az utazóban jobban elfér hosszában, érdekes.. pedig mindkettő 120-as. (Chicco utazónk van.) Nemtom, a lányom most hány centi, de már inkább 116-os ruhákat veszek neki, mint 110-est, elég magas.
2011. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.Anyaeknal abban alszik bar igaz hogy csak evente ketszer megyunk haza.A mienk 5 eves korig vagy 25 kiloig hasznalhato.Nem nehez osszerakni kb 5 perc az egesz.
2011. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én fiam most 2 éves. tavasszal vettünk egyet mert sokat mentünk a telekre és míg ő aludt délután én csináltam a kertet. nagyon jó volt, praktikus, kényelmes és haladtam a dolgommal :)

aztán a nyaralásra is vittük és mikor ősszel utoljára mentünk a telekre, hazafele bedobtam anyósomhoz, hogy legyen náluk, ki tudja... azóta hetente 1x náluk alszik délután benne :)

igaz már ki tud mászni belőle, figyelni kell, de teljesen jó.

hozzátenném, hogy használtan 1000.-ért vettem! maximálisan megérte :)

2011. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!