Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korban kezdenétek...

Hány hónapos korban kezdenétek el használni a baby kompot?

Figyelt kérdés

2011. dec. 23. 21:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%
5.5 hótól. Ez változó, de csak is akkor ha stabilan tud ülni a gyerek!
2011. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%
384 hónapos vagyok,de még nem használom!
2011. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
5.5 hósan már stabilan ül?????? mi nem:(
2011. dec. 23. 21:47
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Mi nem használnák a kisfiúnknál. Semmi értelme, használni nem használ, inkább árt.
2011. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%

Most miért pontoztál le? A kérdésre válaszoltam! Egy szóval nem írtad hogy a gyerekről van szó!

De én a gyerekemet sem ültettem bele soha,mert egyáltalán nem használ neki!

2011. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
gondolhattad hogy nem a te életkorodra és kompozásodra gondoltam. Ne legyünk már ilyen poénosak! Miért nem használ a komp? vagy is miért árt????
2011. dec. 23. 21:57
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
Én akkor raknám bele (hogy a kérdésre válaszoljak), amikor felállt. A fiam 6,5 hósan állt fel egyedül, most 7 hós beleraknám, ha lenne max. napi 10 percre, az ég világon semmi baja nem lenne. A lányomnál volt egy kölcsön bébikompunk, és őt akkor raktam bele, amikor 9 hósan felállt. De tényleg csak max. napi 1-2* 5-10 percre.
2011. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
az én fiam 6 hónapos múlt, nem áll, nem ül egyedül. de kb 5 percre bele raktuk és löki magát rendesen, igaz hátra felé, megy is simán métereket. ez nem árthat ugye?
2011. dec. 23. 22:01
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem használtam a fiamnál, és senkinek sem javaslom.

A gyereknek az a legjobb, ha minél természetesebben fejlődik a mozgáskoordinációja, magyarán minél kevesebb segítséggel. Ne ültessék, amíg magától rá nem jön, hogyan kell. Először kússzon, majd négykézlábazzon, és csak a saját tempójában, magától emelkedjen két lábra. Ez a gerincének, az önbizalmának, az egyensúlyérzékének, a lábainak, mindennek csak javára válik.

Amúgy itt egy link a bébikompról: [link]

És a gugliban találsz még számtalan cikket erről.

2011. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%

Én nem tenném bele a lányomat. 11 hónapos, de egyetlen percre nem használtuk.


Nagyon sok helyen olvashatsz már a káros tulajdonságairól, belinkelek egy egyet.

[link]


Mondjuk annyira azért nem tartom vészesnek, öcsémnek volt, ő most 18 éves és semmi baja nem lett tőle, de én feleslegesnek tartom.

2011. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!