Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül maradtam, mit tegyek?

Egyedül maradtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok,10 hetes terhes.Eddig úgy nézett ki,minden jól alakul,de most nagyon kétségbe vagyok esve.Páromnak eddig nem kellett dolgoznia,mert a szülei eltartották (ő 22 éves).Úgy volt,hogy albérletbe megyünk,dolgozik,stb.De alig jár be dolgozni,elég link és amikor ezeket szóvá teszem,én vagyok az aljas...
2009. máj. 8. 10:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek,hogy vettétek a fáradtságot és leírtátok a véleményeteket.
2009. máj. 9. 07:11
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia! Amúgy anyagilag tudnának a szüleid támogatni, csak nem akarnak?
2009. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szülők kevésbé,de egy kicsivel tudnának.Volt párom szülei milliókkal tudtak volna,de semmit nem adtak.Nem is várhatom el,nem kötelességük,de tény,hogy nagy segítség lett volna.De ez van.
2009. máj. 10. 08:19
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha meglátják a picit az anyudék is,meg a párod szülei is másképp fogják látni a dolgokat.A párod anyukájával beszélgettél erről?Ő hogy látja,mond el neki hogy mit érzel,hogy meg akarod tartani a picit,de senki nem áll melletted...egyértelmű hogy te akarod a babát,ne hallgass senkire,csak magadra,hidd el menni fog!!!!Anyud meg....igazad van,ő könnyen beszél 3 gyerekkel a háta mögött,de neked lehet hogy ez lenne az egyetlen esélyed.
2009. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:

párom (volt párom) szülei kirakták otthonról a fiúkat.Azt mondták,ha nem veteti el,mennie kell otthonról,ha elveteti,szeretettel várnak mind a kettőnket.Tehát az ő szülei még annyira nem akarnak hallani a dologról,mint az én szüleim,bár az szüleim is az elvetetés mellett vannak,de ha úgy döntök felnevelhetem (egy ideig) otthon is.Csak beleborzongok,mert ez így nem túl egészséges,már előre látom a vitákat a babasírás miatt,stb...Mi a helyes út?Mert most nagyon nem tudom.Én szeretném a picit,de így nem tudom,mi lenne a megfelelő döntés.

2009. máj. 11. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!